تاریخ ارسال : ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۹ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly
جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و رزمندگان نوش‌آباد

قداست و حرمت شهدای عزیز را فدای درگیری‌های جناحی نکنید

کاشان نیوز-امضا محفوظ: جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و رزمندگان نوش‌آباد به انتخاب سخنران و مداح مراسم بزرگداشت ۱۵۰ تن از شهدای نوش آباد اعتراض کردند. بنا بر پوستر منتشرشده از سوی برگزارکنندگان در این مراسم که در ششم شهریور برگزار می‌شود آقای پناهیان به‌عنوان سخنران و آقای میثم مطیعی به‌عنوان مداح انتخاب شده است. این در حالی است که مواضع جناحی آقای پناهیان و مداحی توهین‌آمیز مطیعی در مراسم عید فطر امسال نسبت به آقای روحانی رییس جمهوری، به آنها چهره‌ای جناحی و جنجالی داده است.
انتظار خانواده شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آن است که قداست و حرمت شهدای عزیز را فدای درگیری‌های جناحی نکنند، زیرا این امر هم به قداست شهدا لطمه وارد کرده، هم باعث جریحه‌دار شدن احساسات خانواده شهدا می‌شود و هم وحدت مردم نوش‌آباد که همگی به خون شهید حرمت می‌نهند را خدشه‌دار می‌کند. خون شهید عزیزتر از این است که از آن برای لج‌بازی به اکثریت مردمی که به آقای روحانی رأی داده‌اند و جبران شکست‌های سیاسی استفاده کنیم. خوشبختانه تاکنون چنین سوءاستفاده‌هایی از خون شهید و رزمندگان صورت نمی‌گرفته است، امیدواریم با درایت برگزارکنندگان از شکاف بین خانواده‌های شهدا، رزمندگان و مردم آزاده نوش‌آباد و بی‌حرمتی شهیدان والامقام جلوگیری شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68026
مطالب مرتبط

  • علی اکبر شاهمیری جانباز مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶ ق.ظ - پاسخ دادن

    باسلام وعرض ادب و احترام.احسنت آری اینچنین است درود بر مردم بزرگوارو ولایت مدار شهر نوش آباد شهری که در بر پائی عزاداری سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین سلام الله علیها ویاران با وفایش در همه ایران ویژه است.بلی شرح فوق صحیح است این سخن ران واین مداح جایشان را بدهند به افراد بی تنش یا کم تنش تری زیرا حکایت این مدعوین مانند دعوت سردار قاسمی می باشد که دعوت شده بود جهت سخن رانی در مراسمی به مسجد صفاری!خلاصه بر گزار کنندگان چنین مراسمی حتما توجه داشته باشندکه :دیدی که خون نا حق پروانه شمع را چندان امان نداد که شبی را سحر کند!! بنا بر این خون شهیدان گرانقدر ونام ویادشان وراهشان ضامن بقا وپیشرفت وسر مشق همه گان به خصوص نسل جوان امروز باید قرارگرفته واسباب وحدت در بین امت مسلمان باشد نه معاذالله ملعبه دست عوام فریبان وسیاسی کاران!حقیر سراپا تقصیر که خود جانباز ۷۰درصد وبرادر شهید وبه روایتی پدر شهید می باشم این مطالب را از سر دل سوزی عرض نمودم ولا غیر پس مبنایمان را خدا قرارداده وتا آنجائی که ممکن است در حفظ وحدت در بین یکدیگر مخصوصا در شهر ها وبلاد کوچکتر کوشا باشیم وهمیشه ومدام تقوا واخلاق اسلامی مد نظرمان باشد انشاالله تا خداوند منان مدد کار وپشتیبانمان بوده وشرمنده شهدا عظیم الشان نباشیم والسلام التماس دعا:

    (1)(3)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: