تاریخ ارسال : ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۱:۵۴ ب.ظ ۵ نظر
Print Friendly
مدیری کاشانی که بدهی‌اش را نپرداخته و با قانون هم به جدال پرداخته

ماجرای توقیف زانتیای یک مسئول و باقی قضایا

زانتیاکاشان نیوز: براساس اخبار رسیده چندی پیش یک شاکی که چک برگشت خورده ای از آقای م ن …یکی از مسئولان کاشانی داشته با حکم قضایی اقدام به صدور اجرائیه و همراه مامور قضایی، اقدام به متوقف کردن خودرو زانتیای شخصی این مسئول کرده و خواستار اجرای حکم و توقیف خودرو می‌شود. در این حین پسر مسئول مربوطه آقای (م ن…) که وی نیز از مدیران کاشانی محسوب می‌گردد جلو می‌آید و خواستار جلوگیری اجرای حکم می شود و می گوید تو میدانی من کی هستم و پدرم کیست؟ مامور مربوطه به حکم قضایی اشاره می کند و می گوید: در برابر قانون همه برابرند در این حال پسر با مامور درگیر می شود و براساس گفته شاهدان، پسر این مسئول درجه مامور را از روی لباسش جدامی کند و…
آخرین اخبار رسیده حکایت از این دارد که بدهی این مسئول کاشانی هیچ ارتباطی به حوزه مسئولیت فعلی وی ندارد و چک مذکور مربوط به یکی از پیمانکاران پروژه ای ساختمانی در شهرستانی دیگر است که پس از چند دست گشتن گویا در اختیار فردی قرار گرفته است که الان شاکی پرونده است و حکم قضایی و توقیف اموال را گرفته است.
گویا با وساطت افرادی دوماه مهلت گرفته شده تا طرف بدهکار بدهی خود را پرداخت کند و فعلا خودرو زانتیا آزاد شده است.
دیگر شنیده ها حکایت دارد پرونده ای برای پسر این مسئول به جرم تعرض و اهانت به مامور قانون در حین اجرای حکم تشکیل شده و به مقامات قضایی ارسال شده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=44580
مطالب مرتبط

 • ناشناس مرداد ۹, ۱۳۹۴ - ۸:۰۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقایان همه جای شهر را سنگر (( جهاد )) فرض کرده اند !!!

  (3)(0)
 • مخاطب مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۲:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  ماهم نفهمیدیم کیه…!!!

  (5)(0)
 • شهروند مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۲:۴۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  جالب اینکه داماد همان پدر بفرمان پسر رییس {…حذف مدیر سایت} کاشان شده است. یعنی نه به باره و نه به داره اما واسه بعضیا حقوق داره. از فرماندار واقعا بعیده مثل {…حذف مدیر سایت} کنار نشسته و فقط تماشا میکنه. بعضیا شهر را ارث پدرشون میدونن.

  (6)(2)
 • رحمان احمدی مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  با ین نوع رفتار مسئولین شهری، قطعا فرهنگسازی در بین مردم هم انجام خواهد شد!!! خدا را را شکر اینگونه افراد به جایی نرسیدند مادر مردم این شهر بگردد با این مسئولین قانون مدار!

  (3)(2)
 • saeed مرداد ۶, ۱۳۹۴ - ۲:۳۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام متاسفانه در شهر کاشان روابط و موقعیت های شغلی افراد بر ضوابط و قوانین مقدم شده است و این را هر فرد آگاه و عاقلی در ادارات و نهاد های دولتی میبیند ولی متاسفانه بعضی از مسئولین این موارد را رعایت نکرده و مردم را به مسئولین دلسوز و زحمتکش هم بد بین کرده است.

  باید به طور جدی با این اقدام فرزند ایشان برخورد شود چون همه در برابر قانون و عدالت برابرند و هیچ کس بر دیگری جز به سبب تقوا و ایمان آن هم در نزد خداوند برتری ندارد

  (5)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: