تاریخ ارسال : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۰ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان

ماه مهر کاشان با ۱۷۵ مورد حادثه و آتش‌سوزی سپری شد

کاشان نیوز: آتش‌نشانان کاشانی در ۶۹ مورد عملیات آتش‌سوزی و ۱۰۶ مورد حادثه در مهرماه سال جاری هم‌وطنان را از خطرات احتمالی نجات دادند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان: حریق در منازل مسکونی، مراکز تجاری و وسایل نقلیه از پرتعدادترین موارد این ماه بوده است و از بر این بر اساس این گزارش: در مهم‌ترین علل آتش‌سوزی‌های رخ‌داده، می‌توان به روشن نمودن آتش با وسایل آتش‌زا، اتصال برق، مایعات قابل اشتعال و انتقال حرارت اشاره نمود.
در مهرماه ۹۶ آتش‌نشانان این شهرستان در ۱۰۶ مورد حادثه جداگانه شامل: رفع خطر حیوانات موذی (مار و عقرب)، انتقال حیوانات خانگی محبوسی (گربه و سگ)، بازنمودن درب منزل و خودرو، رفع خطر آسانسور و بالابر، امداد در تصادفات خودرویی، نشت گاز، آب افتادگی و قطع درختان، شرکت و به شهروندان و هم‌وطنان امدادرسانی نموده و از خطرات ناشی از این حوادث نجات داده‌اند.
در کلیه این عملیات آتش‌نشانان تعداد ۵۴ نفر از هم‌وطنان را نجات داده اما متأسفانه یک مورد فوتی در حادثه آتش‌سوزی اتفاق افتاده است.
با توجه به این گزارش متوسط زمان رسیدن به محل در عملیات انجام‌گرفته داخل محدوده شهری در حوادث ۴ دقیقه و ۳۲ ثانیه و در آتش‌سوزی‌ها ۴ دقیقه و ۳۸ ثانیه بوده است.

گفتنی است، آتش سوزی و حادثه در مقایسه با ماه مهر سال گذشته ۵ مورد کاهش داشته است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69086
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: