تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۴۶ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
ارزانی مشاور وزیر و دبیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شد

محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان شد

کاشان نیوز: طی حکمی از سوی سید عباس صالحی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی انصاری به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، طی حکمی از سوی سید عباس صالحی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی انصاری به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان منصوب شد.

در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به محمدعلی انصاری آمده است: «نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور استان اصفهان، در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و مؤید باشید.»

یادآور می‌شود پیش‌ازاین حجت‌الاسلام‌والمسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بود که با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عهده‌دار مسئولیت مشاور وزیر و دبیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی انصاری نیز پیش‌ازاین مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران بود.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69104
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: