تاریخ ارسال : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

محمد معتمدی با اجرای قطعه «یلدا» در تالار حوزه هنری روی صحنه می‌رود

کاشان نیوز: کنسرت محمد معتمدی، موسیقی‌دان و خواننده خوش صدای کاشانی که قرار بود اول دی‌ماه در تالار حوزه هنری اجرا شود که به دلیل استقبال مخاطبان در روز اول فروش بلیط، برای ۲۹ آذر یعنی شب قبل از یلدا هم تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آوای آبی رود، محمد معتمدی آهنگساز و خواننده درباره این کنسرت گفت: متناسب با حال و هوای شب یلدا و شروع زمستان برنامه این کنسرت را طراحی کردیم. سال گذشته قطعه «یلدا» با ترانه‌ای از بهمن محمد زاده و آهنگی از من منتشر شد که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. ولی علیرغم خواست مردم و مخاطبان، مجال اجرا روی صحنه کنسرت را پیدا نکرد. همچنین قطعاتی زمستانی دیگر من مثل «برف» که آنها هم باوجود استقبال خوب مردم هرگز به‌صورت کنسرت به گوش مخاطبانم نرسیدند. به همین دلیل تصمیم گرفتم که این‌گونه قطعاتم را با ترکیبت قطعات دیگر در قالب کنسرت طراحی و اجرا کنیم.
قطعات دیگری هم از دیگر آهنگسازان به شکلی انتخاب شدند که کل قطعات این کنسرت کنتراست خوبی باهم داشته باشند. به‌عبارت‌دیگر سعی کردیم که هماهنگی و تناسبی بین قطعات به لحاظ ریتم و فرم وجود داشته باشد؛ و البته «سازوآواز» هم که بخش جدانشدنی همه کنسرت‌های من است در این اجرا نیز سهمی عمده خواهد داشت.
تنظیم این قطعات برای ارکستر توسط احمد مقدسی‌زاده صورت گرفته است. احمد مقدسی‌زاده نوازنده پیانو، محسن حسن‌نیا نوازنده کلارنیت، امیر مختاری نوازنده قانون، مجید یگانه نوازنده پرکاشین، کورش کشاورز نوازنده ویولن‌سل محمد معتمدی را در این کنسرت همراهی می‌کنند.
کنسرت «یلدا» ۲۹ آذر و اول دی در تالار اندیشه حوزه هنری ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می‌شود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت WWW.tik8.com مراجعه کنند

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69691
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: