تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۵۶ ب.ظ ۳ نظر
Print Friendly

مدال برنامه‌ریزی برای دانشگاه کاشان یا میراث

 1. کاشان نیوز-سارا غلامیان: دیروز ۱۳ آذرماه ۹۶ کارگاه «مرمت و توانبخشی یادمان‌ها و مجموعه‌های تاریخی در اسپانیا» با حضور پروفسور «ماریا خوسفا بالاگر دسکایار» در دانشگاه کاشان برگزار شد اما نه در زمان و مکان اعلام شده در پوستر این برنامه در «تالار فیض و از ساعت ۱۳ تا ۱۵» و نه حتی ساعت ١۶ الى١٨ در کلاس ١۴ دانشکده علوم پایه بلکه در کلاس ۱۹ دانشکده علوم پایه و ساعت ۱۴ الی ۱۷ !

شرکت در این جلسه هم برای عموم آزاد بود البته برای عمومی که به جای اعتماد به اطلاع رسانی دانشگاه کاشان و اداره میراث فرهنگی به حس ششم خود اعتماد کردند.

این نشست با سخنرانی پروفسور دسکایار در ساعت ۱۴ شروع شده و با پرسش و پاسخ دانشجویان و اساتید حاضر در ساعت ۱۷ به پایان رسید. خانم دسکایار از تجربه‌‌ی جالبش در باغ فین گفت و هیجانش از مرمت زیبای خانه‌ی بروجردی‌ها اما نه از عامری‌ها گفت و نه از عباسیان و نه هیچ کدام از  آثار تاریخی کاشان.

سخنران مدعو که از اسپانیا آمده بود در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در مورد نظر وی در خصوص کیفیت و چگونگی مرمت بناهای تاریخی کاشان توضیح داد که چون فقط از خانهٔ بروجردی‌ها بازدید کرده نمی‌تواند پاسخی دقیق به سوال بدهد!
شنیدن این حرف هرچقدر عجیب، باعث نشد از فکر کج بودن دستگاه پرژکتور که تصاویر را به حاضران نصفه و ناقص نشان میداد، آژیر سالن که بیوقت به صدا درآمد و کمبود میکروفون و عدم برنامه‌ریزی این جلسه بیرون بیاورد.

با این شرایط دادن مدال برنامه‌ریزی موفق به سه سازمانی که نام و لوگوشان در پایین پوستر زیادی بود واجب است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69625
مطالب مرتبط

 • جهان ثابتی آذر ۲۴, ۱۳۹۶ - ۸:۲۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  مدال برنامه ریزی را به دکتر جاوری بدهید اصلا وقت می کنند این استاد محترم دانشگاه که هم میراث را اداره کنند هم دانشگاه بروند و هم آزادسازی حریم را انجام بدهند با این سابقه اجرایی ضعیف تا سال های سال هم وعده آزادسازی حریم سیلک میدهند ولی امسال دریغ از پارسال

  (0)(0)
 • علی صالحیان آذر ۲۱, ۱۳۹۶ - ۶:۱۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام و تشکر از تهیه کننده گزارش
  متاسفانه در ایران مخصوصا کاشان زمانی که پوستری چاپ میشود که قرار است کاری انجام شود سینه چاکان خودنمایی زیادند و با تمام اهرمهای فشارهای در جا گرفتن لوگو ارگان خود در پوستر را دارند و گرنه اجازه برگزاری آن مراسم دچار چالش میشود و بعداز چاپ پوستر هیچ توقعی را بر آورده نمیکنند جوابگو نیستند حتی در زیر سوال بردن مجریان از وظایف خود میدانند توقع نداشته باشید استان دنبال آبروی کاشان باشند

  (2)(0)
 • حاجی زاده آذر ۱۷, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  جوری برنامه ریزی کردند، انگار رفع تکلیف کرده باشند! اگر هدف انتقال دانش مرمتی بود، برای حضور به هنگام اساتید مرمت ما چون استاد حلی برنامه داشتند. شاید ایشان هم مثل ما از زمان برگزاری خبر نداشت و طبق برنامه اعلامی در کانال تلگرام دانشگاه، ساعت چهار بعدازظهر آمدند.

  (4)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: