تاریخ ارسال : ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۶:۱۹ ق.ظ ۴ نظر
Print Friendly
براساس اطلاع یک منبع موثق

مدیر عامل بلدیه استعفا کرد

بلدیهکاشان نیوز: یک منبع موثق به کاشان نیوز خبر داد «عباسعلی خلیق» مدیر عامل «شرکت پیشگامان توسعه بلدیه ایرانیان» موسوم به «بلدیه» از سمت خود استعفا کرده است.
بر اساس اطلاعات رسیده «خلیق» شب گذشته با ارسال پیام به شهردار، رییس دفتر و رییس هیات مدیره شرکت بلدیه استعفای خود را اعلام نموده است.
خلیق در متن ارسالی خود نوشت است: با پذیرش خاضعانه همه ضعف ها نارسایی‌ها و ناروایی‌هایی که در بلدیه رخ داد بدین‌وسیله استعفای خود را تقدیم می دارم.
موضوع تشکیل شرکت بلدیه که در ابتدا قرار بود به روش شرکت تعاونی با عضویت تمام کارکنان شهرداری تاسیس شود با عضویت ۲۲ مدیر ارشد شهرداری تشکیل شد و هدف از تاسیس آن واگذاری پروژه های مختلف شهرداری بدون انجام تشریفات قانونی به آن بود هدفی که از یک سو به اعتقاد تاسیس کنندگان موجب سرعت در انجام امور شهرداری می شد و از سویی به اعتقاد برخی نهادهای نظارتی و بازرسی انجام فعالیت ها بدون رعایت تشریفات قانونی موجب فساد و رانت می‌شود این در حالی بود که با پیگیری برخی کارکنان شهرداری، رسانه‌ها و شورای شهر موضوع سهامداری ۲۲ مدیر ارشد شهرداری پیگیری شد و در یک فرآیند زمانی کم‌وبیش سهام بلدیه به همه کارکنان شهرداری واگذار شد. گردش مالی و پیمان نامه‌هایی که شهرداری در این مدت کوتاه از تاسیس شرکت بلدیه به آن واگذار کرده است بالغ بر یک‌صد میلیارد تومان است.
رییس شورای اسلامی شهر کاشان در دوره ای با پذیرش خطای صورت گرفته در تشکیل این شرکت از فرصت دو ماهه برای اصلاح وضعیت سهامداری و ابهامات آن سخن گفته بود.
خلیق که اکنون گفته می‌شود کناره‌گیری خود را تقدیم هیات مدیره کرده پیش‌ازاین کارمند شهرداری کاشان بوده که در دوران بازنشستگی به عنوان مدیر عامل بلدیه انتخاب شده بود.

هنوز پذیرش استعفای عباسعلی خلیق از سوی هیات مدیره  شرکت پیشگامان بلدیه ایرانیان تایید نشده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=42797
مطالب مرتبط

 • حمید رضا عبدالباقی بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  جونه مادراتون این شهرداری بلوار دانشو درست کنید اگه نمیشه جاده اوجارو درست کنید زیر سازی ,جدول گذاری , اسفالت خواهش میکنم پیر شدانقدر صبر کردیم

  (1)(0)
 • ناشناس تیر ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  بابا چقدر دکون ودستگاهوارگان ونهاد نظارتی ونظارت زیر صفر

  (0)(1)
 • امیر خرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۹:۴۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  راسته که میگن …. زیادی شده تو بلدیه؟؟

  (0)(1)
 • حسین خرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۲:۱۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام انجام پروژه ها بانظارت دستگاههای نظارتی بافساد ورانت خواری همراه است چه رسد به انجام فعالیت بدون رعایت تشریفات قانونی آنهم در شهرداری.

  (2)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: