تاریخ ارسال : ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۳۷ ق.ظ ۲ نظر
Print Friendly

مدیر کانال دوستداران میراث فرهنگی سفید شهر با انتشار هویت متهم پرونده قضایی مرتکب جرم شده‌

کاشان نیوز: شهرداری سفیدشهر پس از انتشار گزارش کاشان نیوز تحت عنوان «مسیر تاریخ را با قدرت سیاسی نمی‌توان تغییر داد» که حاوی مصاحبه‌ با دکتر فرخ‌یار، مسئول سابق پروژه مرمت شهر زیرزمینی سفیدشهر و علمدار علیان، مسئول باستان‌شناسی میراث فرهنگی اصفهان بود، از دکتر حسین فرخ‌یار و شورای شهر سفید شهر با نمایندگی آقای حسن نظری از مدیرمسئول نشریه الکترونیکی کاشان نیوز، سعید غلامیان به اتهام نشر اکاذیب شکایت کرده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری سفیدشهر، پشتاره مشکاتی، سرپرست شهرداری سفیدشهر، به دلیل بیان مطالب خلاف واقع علیه شهرداری سفیدشهر در مصاحبه با نشریه الکترونیکی کاشان نیوز و زدن تهمت و افتراء به این شهرداری، به دادسرا شکایت کرده است.
در یک گزارش که در کانال دوستداران میراث فرهنگی سفیدشهر به نقل از شهرداری سفیدشهر اعلام کرده است:
«فرخ یار طی مصاحبه کذب با نشریه کاشان نیوز گفته بود: بارها به من گفتند تو این شهر زیرزمینی را در بیار و کاری به هزینه آن نداشته باش» این در حالی است که کاوش شهر زیرزمینی تحت نظارت کارشناسان اداره میراث فرهنگی انجام گرفته و قرارداد نامبرده با شهرداری سفیدشهر صرفاً جهت مرمت ساختمان چهار تاقی مشرف به شهر زیرزمینی طسمیجان سفیدشهر بوده است.
شهرداری سفیدشهر که پیش‌تر از دکتر فرخ یار به‌عنوان «مسئول پروژه مرمت شهر زیرزمینی سفیدشهر» نام می‌برد، به‌یک‌باره این عنوان را به مرمت ساختمان چارتاقی تقلیل داده است.
مدیر یا مدیران کانالی که تحت عنوان دوستداران میراث فرهنگی سفیدشهر فعالیت می‌کند قبلاً سعی داشتند با ادبیاتی هتاکانه و توهین‌آمیز دست به ایجاد تنش و تحریک طرفین ماجرا بزنند، حال با اعلام نام متهم این پرونده بدون مجوز قانونی مرتکب جرم شده‌اند. گذشته از آنکه هنوز هیچ خبر و نامی از شروع کاوش شهر زیرزمینی از طرف پژوهشگاه میراث فرهنگی و استان اعلام نشده است و علیان با صراحت خبر شروع کاوش را تکذیب کرده است و به گفته ایشان هیچ تیم باستان‌شناسی کار کاوش را در سفید شهر آغاز نکرده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72418
مطالب مرتبط

 • دوست کاشان نیوز به امید روزی که از دشمنی مردم سفدشهر دست بردارد آبان ۲۴, ۱۳۹۷ - ۷:۲۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  پرفسور غلامیان برزکی چقدر کینه داری بیا باب محبت ودوستی را باز کن واز خوی شیطانی وصهیونیستیت دست بردار و مسلمان ششو ودست برداری با ما بده غزه را نگاه کن باید مردم سفیدشهر مانند غزه ……………تا شما صلح کنی نیاز به این کارها نیست مردم سفیدشهر خیلی دوست داشتنی وبا محبت هستند عینکت را عوض کنی شاید درست بشی
  دوست دارم بهشتی بشید نه با تهمت وافترا به سفیدشهری ها با صهیونیستها محشور بشی

  (1)(0)
  • مدیر سایت آبان ۲۴, ۱۳۹۷ - ۶:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

   دوست عزیز سلام بر شما
   از لطف شما ممنونیم، اگر قصد دارید با انتشار اخبار و مبارزه با ناآگاهی ما را برحذر دارید بسیار در اشتباه هستید. اما اینکه ما را دشمن مردم سفیدشهر و یا هر کسی دیگر معرفی میکنید از خطاهای بزرگ شماست، مطمئن هستیم که مردم سفیدشهر هم از دیدگاه شما و طرز فکر شما متنفر هستند و چنانچه شما را بشناسند شما را با آنچه شایسته آن هستید جزا خواهند داد.
   کاشان نیوز هیچگاه با هیچکس دشمنی نداشته و ندارد، اما با ناآگاهی و جهل با تمام توان خود کنار نخواهد آمد.
   اگر قصد دارید دشمن سازی کنید کور خوانده اید، مردم فهیم سفیدشهر فرق بین دوغ و دوشاب را خوب تشخیص میدهند. شما خود را نماینده خیل فهیم مردم سفیدشهر جا نزنید! بهشتی که شما با این دیدگاه و رفتار وعده میدهید، جهنم است نه بهشت، ارزانی خودتان!
   وقتی شما محل استقرار خودت را در میانه کشور ایران غزه میدانی طبعاً دیگران را صهیونیست و دشمن خواهی دید، اشکال از عینک شماست.

   (0)(1)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: