تاریخ ارسال : ۰۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۴:۴۸ ق.ظ ۲ نظر
Print Friendly

مردم از سرنوشت «زانتیا» می‌پرسند

کاشان نیوز: زانتیاچندی پیش خبری منتشر شد با این عنوان «مدیری کاشانی که بدهی‌اش را نپرداخته و با قانون هم به جدال پرداخته/ماجرای توقیف زانتیای یک مسئول و باقی قضایا» در این خبر از برخورد یک مسئول کاشانی با مامور نیروی انتظامی و حمله ورشدن به‌طرف وی و کندن درجه سردوشی وی گفته‌شده بود.
درآن زمان گفته شد برای این مسئول به اتهام تعرض و اهانت به مامور قانون در هنگام اجرای حکم پرونده‌ای تشکیل و از طرف نیروی انتظامی شکایتی به مقامات قضایی ارائه‌شده است.
اکنون باگذشت بیش از ۲ ماه از این ماجرا خوانندگان کاشان نیوز با تماس‌های خود خواستار اطلاع‌رسانی درخصوص سرنوشت این پرونده شده‌اند در بین تماس گیرندگان جمعی از کارکنان نیروی انتظامی هم هستند که با طرح موضوع اهمیت برخورد قانونی با تعرض به مامور قانون در هنگام انجام وظیفه، خواستار برخورد با این رویه و دفاع از حیثیت شغلی و جایگاه قانونی همکار خود هستند.
تلاش‌های کاشان نیوز برای اطلاع از سرنوشت این پرونده به‌جایی نرسید ولی یک منبع آگاه به خبرنگار ما گفته که خودرو زانتیای مذکور توقیف‌شده و همچنان در پارگینگ است ولی هنوز از اقدامات قضایی و تعیین وقت و رسیدگی و …خبری منتشر نشده است.
کاشان نیوز آماده است در صورت صلاحدید مسئولان مربوطه و اعلام روند رسیدگی به این پرونده به مردم به‌ویژه کارکنان نیروی انتظامی در این باره اطلاع‌رسانی کند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=47901
مطالب مرتبط

 • حمید طاهری تیر ۳۱, ۱۳۹۵ - ۵:۲۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  بنام الله افریدگار جهان
  خلاف را هرکی انجام داده و در هر پست و مقامی هست باید مجازات گردد و لزومی ندارد که اگر شخص پست و یا مقام دار از اجرای حکم ممانعت بوجود اید و یا به مردم شناسانده نشود با ید اعلام گردد و تا درست عبرتی برای دیگران شود شاید هم وابستگی به ؟

  (0)(0)
 • مهدی‌حیاتی بهمن ۲۸, ۱۳۹۴ - ۴:۱۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  اسم نداره این مقام مسئول؟
  مثلا ب ز
  م ه

  (1)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: