تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۴:۴۷ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
در نامه‌ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی

مردم برزک خواستار تعریض و به‌سازی جاده کاشان – برزک شدند

برزک ــ کاشانکاشان نیوز: مردم و مسئولان شهری بخش برزک کاشان خواستار تعریض و به‌سازی جاده کاشان – برزک شدند.

به گزارش ایرنا، شماری از مردم این بخش روز دوشنبه در مقابل کارخانه سیمان، مکانی که به‌گفته آنان تردد خودروهای سنگین موجب شده تا این جاده حادثه‌ساز شود، جمع شدند و از مسئولان شهرستان خواستند تا آنان را از آن‌چه آنان بی‌مهری که در سال‌های قبل نسبت به آنان شده می‌خواندند ـ یاری رسانند.

نماینده فرماندار در امور سیاسی و اجتماعی، بخشدار و نیروی انتظامی و مسئولان بخش برزک نیز با حضور در بین مردم بر پی‌گیری مطالبات مردم قول مساعد دادند.

مردم بخش برزک در پی حادثه‌خیزبودن جاده و ایمن نبودن آن و نیز خسارات جانی و مالی در این جاده ابراز نگرانی کرده‌اند و از مسئولان دولت تدبیر و امید خواستند تا برای رفع مشکل‌شان که به‌گفته آنان از سال‌ها قبل مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند، شدند.

عریض‌کردن، دو بانده‌کردن شانه‌سازی مناسب جاده کاشان – برزک از جمله خواسته‌های مردم این خطه است.

در همین حال شورای اسلامی شهر برزک کاشان نیز در نامه‌ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی نوشت: این جاده مواصلاتی شهرستان‌های کاشان، نطنز، آران و بیدگل و اردستان را به غرب استان اصفهان و استان لرستان متصل می‌کند و در سال ۵۳ خورشیدی احداث شده است، اما تنها اقدام طی سال‌های گذشته ترمیم مقطعی و لکه‌گیری آسفالت بوده است.

در این نامه تصریح شده است: این‌جاده کم‌عرض و حادثه‌خیز هرساله جان تعدادی از هموطنانمان را بواسطه ایمن نبودن و تردد خودروهای سنگین به‌واسطه وجود کارخانه سیمان و دیگر مراکز تولیدی و صنعتی می‌گیرد که آمار‌ها بیان‌گر این ادعاست.

در این نامه همچنین از وزیر مسکن درخواست شده تا نسبت به ایمن نمودن جاده و قرار دادن طرح اصلاح جاده در ردیف طرح‌های ملی، زمینه تعریض و دوبانده شدن محور مزبور را فراهم آورد.
جاده کوهستانی و برفگیر کاشان – برزک به طول حدود ۵۰ کیلومتر با عرض کم و جاده دو طرفه، نداشتن شانه‌های مناسب برای جاده، پیچ‌های زیاد از پرحادثه‌ترین جاده‌های شهرستان کاشان است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=50173
مطالب مرتبط

  • شهروند آذر ۲, ۱۳۹۴ - ۵:۰۳ ب.ظ - پاسخ دادن

    ضمن تشکر از انعکاس خبر. به نظر می رسه خبرگزاری ایرنا خبر تجمع مردم را خیلی معمولی جلوه داده و کاشان نیوز نیز این خبر را بازنشر کرده است. پیشنهاد می کنم این مطلب را در سایت برزک با موضوع مسدود شدن جاده مرگ توسط اهالی و دانشجویان برزک
    http://barzok.com/?p=2762

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: