تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۲۹ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در جلسه هم‌اندیشی جمعی از فعالین مطبوعاتی و رسانه‌ای کاشان و آران و بیدگل مطرح شد؛

مسئولان کاشان و آران و بیدگل توجهی به رسانه ندارند

کاشان‌نیوز: جلسه هم‌اندیشی جمعی از فعالین مطبوعاتی و رسانه‌ای کاشان و آران و بیدگل با حضور تنی چند از اصحاب رسانه روز جمعه با دستور کار بررسی مشکلات رسانه محلی و دلایل لغو امتیاز تعدادی از نشریات کاشان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار کاشان‌نیوز، در این جلسه ضمن طرح موانع و بیان دیدگاه‌های حاضران برای رفع مشکلات حوزه رسانه به بررسی راهکارهای عملی و تعامل با مدیران شهرستان برای حل معضلات رسانه پرداخته شد.
این مشکلات در حالی گریبان رسانه کاشان و آران و بیدگل را گرفته است که مسئولان نه‌تنها توجهی به موانع پیش روی رسانه نمی‌کنند بلکه در برابر خبر لغو امتیاز و تعطیلی ۷ رسانه نیز هیچ‌گونه واکنشی از خود نشان ندادند.
گفتنی است که کاشان باوجوداینکه سال‌هاست فرمانداری ویژه است و اداراتی مستقل مانند اتاق بازرگانی، حج و زیارت، دارایی، دادگاه کیفری یک و … در شهرستان ایجاد شده است از داشتن خانه مطبوعات و یک واحد صنفی مطبوعاتی محروم است و تلاش طولانی‌مدت فعالان این عرصه پاسخ مناسبی دریافت ننموده است.
در این زمینه بی‌مناسبت نیست یادآوری گردد که تخصیص بودجه‌ای برای سامان دادن به رسانه در لایحه بودجه شهر کاشان که توسط رئیس دوره چهارم شورای شهر وعده داده‌شده بود تاکنون عملی نشده است.
لازم به ذکر است که هفته گذشته ۶ نشریه مکتوب و مجازی کاشان به دلیل عدم امکان انتشار لغو امتیاز شده و پایگاه خبری آران بیدگل نیوز نیز به دلیل مشکلاتی که مبتلابه همه رسانه‌های منطقه است از ادامه انتشار بازماند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69486
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: