تاریخ ارسال : ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت : ۱:۵۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
پنجمین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان آغاز شد

مسابقات بازی‌سازی رایانه‌ای با حضور ۲۳ تیم آغاز شد

کاشان نیوز: پنجمین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه با شمارش معکوس تیم‌های شرکت‌کننده طی آیین افتتاحیه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، دبیر اجرایی پنجمین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در آیین افتتاحیه این مسابقات گفت: ۳۲ تیم از دانشگاه‌های آزاد و سراسری کشور در سایت مسابقات ثبت‌نام اولیه داشتند که ۲۳ تیم از این تعداد قطعی شدند و در مسابقه شرکت کردند.

علیرضا امیرشاهی، با اشاره به اینکه ۲۰ تیم از تیم‌های شرکت‌کننده دانشجویی و سه تیم دانش‌آموزی هستند افزود: رقابت بازی‌سازان رأس ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه به مدت ۴۸ ساعت تا ساعت ۹ صبح فردا پنج‌شنبه نوزدهم ادامه دارد.

وی، موضوع مسابقات را که پس از انجام مراسم قرعه‌کشی توسط جوان‌ترین شرکت‌کننده دانش‌آموزی ۱۴ ساله و بزرگ‌ترین شرکت‌کننده ۴۰ ساله مشخص شد کلیدواژه‌های «هوشمند سازی، محیط‌زیست و انرژی» عنوان کرد و گفت: تیم‌های بازی‌سازی باید بازی‌های خود را با کلیدواژه انتخابی در مدت ۴۸ ساعت بسازند و یک کلیپ سه‌دقیقه‌ای از آن برای ارزیابی تیم هیئت‌داوران و یک دقیقه دقیقه‌ای از دید تماشاگران بسازند.

به گفته وی، دانشگاه سینا، مرکز رشد، اسپاد، سیلک، ستارگان کویر،CANDO،GAME MAKER (دبیرستان شاهد ستوده)، T-CORE، سمپاد کاشان (دبیرستان شهید بهشتی)، فانتوم پلاس دانشگاه قم، صددروازه و کویر دامغان، GAME CLUB ++دانشگاه تهران، AMYHENNIg# از دانشگاه سراسری قم، craft mind از موسسه عالی شهاب دانش، GAME TIME از علوم و فناوری مازندران، گنج‌نامه از دانشگاه فنی‌حرفه‌ای، استان همدان، دانشکده فنی شهید رجایی کاشان، هنرستان پویندگان، جنیکا، پارادایس دانشگاه اصفهان، آلیگاتور دانشگاه بیرجند، ریزگیم و پرواز سفید دانشگاه صنعتی بیرجند تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات هستند.

دبیر اجرایی پنجمین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، در ادامه با تقدیر از زحمات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، هیئت‌علمی گروه کامپیوتر کارکنان و دانشجویان دانشگاه که از ماه‌ها قبل مقدمات برگزاری این مسابقات را آماده کردند گفت: امید است دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با این تلاش‌ها بتواند میزبانی شایسته‌ای برای تیم‌های شرکت‌کننده داشته باشد.

امیرشاهی، برگزاری مسابقات در سطح بین‌المللی را نیز در سال ۹۶ یادآور شد و گفت: امسال نیز قرار بود این مسابقات علاوه بر ملی در سطح بین‌المللی نیز برگزار شود اما بر اساس ایمیل‌های ارسالی شرکت‌کنندگان خارجی که زمان مسابقه را با برگزاری امتحانات آن‌ها اعلام کرده بودند بخش بین‌المللی آن در بهار ۹۶ هم‌زمان با فصل گردشگری و گل و گلاب کاشان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی، تصریح کرد: نخستین مسابقات بین‌المللی بازی‌سازی رایانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در اواسط یا اواخر سال ۹۶ به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

به گفته وی، محمد طالبیان، حامد اکبری مقدم، الیاس خسروشاهی، محمد میرزایی اعضای تیم هیئت‌داوران و سید حسن هانی سرپرست این، سید محمدرضا لاجوردی دبیر علمی مسابقات، سید حسن هانی سرپرست تیم داوران، محمد عصاریان دبیر کمیته هماهنگی مسابقات و عباس مسلمی‌نژاد سرپرست سالن این دوره از مسابقات هستند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=65580
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: