تاریخ ارسال : ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۱۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

مسافران مفقود شده در کویر مرنجاب پیدا شدند

کاشان نیوز: رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان از پیدا شدن سه نفر مسافر مفقود شده در کویر مرنجاب و پایان عملیان جست و جو خبر داد.
حسین انصاری فر شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: برهان باقری، مسعود میرعمادی و هادی جلیلوند سه گردشگری هستند که پس از نزدیک به سه ساعت عملیات جست و جو در منطقه رمل های اتوبوسی (۲۰ کیلومتری کاروانسرای مرنجاب) در سلامت کامل پیدا شدند.
وی افزود: خودروی این مسافران به علت نقص فنی در منطقه متوقف شده بود و با توجه به فقدان پوشش آنتن تلفن های همراه، برای ساعت ها در کویر مرنجاب سرگردان مانده بودند.
رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان بیان کرد: این مسافران روز پنجشنبه با یک دستگاه خودروی پاترول وارد منطقه کویری مرنجاب (واقع در شهرستان آران و بیدگل) شدند که آخرین بار هم روز گذشته در منطقه ریگ بلند دیده شده بودند.
او اضافه کرد: جست و جوی مسافران ناپدید شده از ساعاتی پیش توسط گروه های امداد و نجات و جست و جوی هلال احمر، میراث فرهنگی و راهنمایان گردشگری بومی آغاز و با مرکز استان نیز برای امداد هوایی هماهنگ شده بود که خوشبختانه در کمتر زمان ممکن پیدا شدند.
منطقه نمونه گردشگری مرنجاب که در ۵۰ کیلومتری آران و بیدگل واقع است، به دلیل برخورداری از اقلیمی چهار فصل و اعتدال نسبی هوا و میزبانی از جاذبه های گردشگری، گونه های جانوری و گیاهی یکی از زیباترین نقاط کویری ایران محسوب می شود و سالانه ۱۰۰ هزار نفر مسافر داخلی و گردشگر خارجی را میزبانی می کند.
شهرستان آران و بیدگل با نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69120
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: