تاریخ ارسال : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۲۶ ق.ظ ۵ نظر
Print Friendly
هاشمی طاهری در روزهای آخر شورای چهارم

مشکلات شهر و عدم موفقیت شهردار منتسب به «برخی از اعضا»ی شورا است!

کاشان نیوز: هاشمی طاهری ضمن مصاحبه با تسنیم در روزهای آخر شورای چهارم مشکلات شهر و عدم موفقیت شهردار را به «برخی از اعضا» نسبت داد و اذعان کرد که مردم شورا را شورای شهرداری می‌دانند.
عضو بانفوذ شورای شهر کاشان و یار همیشه همراه شهردار، رئیس شورای اصولگرایان کاشان که چنان جسارتی داشت تا در مصلی علیه معاون دولت شعار داده و علی‌رغم گله‌مندی و اظهار نارضایتی نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه کاشان از این اقدام، هیچ مسئولیتی متوجه وی نشود، کسی که علناً نشریه مجوز دار و رسمی کاشان نیوز را در صحن شورای شهر «سایت غیرقانونی» خوانده بود و …در حالی که چند روز دیگر به پایان رسمی عمر وی در شورای شهر نمانده است از عملکرد «برخی از اعضا»ی چهارمین شورای شهر کاشان بدون ذکر نام آن‌ها انتقاد کرد و تلویحاً و صریحاً عدم موفقی شهردار را به ایشان نسبت داد.
«علی هاشمی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم (بدون اشاره به نام «برخی از اعضا») ضمن اشاره به مشکلات چهارمین شورای شهر کاشان اظهار داشت: ازجمله نقاط ضعف شورای چهارم وجود نگاه سیاسی به برخی مسائل بود و در آن مسائل «برخی از اعضا»ی شورای شهر کاشان به دنبال منافع شخصی خود بودند.
کاندیدای پنجمین دوره شورای شهر کاشان با بیان اینکه «برخی افراد» در شورای شهر تمام تلاش خود را می‌کردند تا شهردار موفق نباشد، افزود: در هیچ کجای کشور لایحه‌ای تقدیم شورا نمی‌شود تا شهردار فعالیت‌های عمرانی خود در شهر را متوقف کند اما «برخی افراد» طرح دوفوریتی را تقدیم شورای شرح کردند که با تصویب آن باعث توقف فعالیت‌های عمرانی شهردار کاشان شد، (وی اما نگفت که در ماه‌های پایانی عمر شورا و شهردار چرا باید کارهای عمرانی جدید کلید بخورد و پروژه‌های معلق و پیمانکاران طلبکار و بودجه‌های هدر داده‌شده مثل فونداسیون پلی که قرار بود در تقاطع بلوار شهید معمار و بلوار راوند احداث شود اما پس از مدتی در زیرخاک مدفون شد جزء همین عملیات عمرانی بوده است یا خیر؟)

عضو چهارمین شورای شهر کاشان (که هیچ اشاره‌ای به هزینه ساخت فرودگاه و هزینه‌های جاری و مدیران این فرودگاه نکرد و توضیحی در خصوص سند این فرودگاه نیز ارائه نکرده) با بیان اینکه فرودگاه و شورایار آورده بسیار خوبی برای شهر دارد اما «برخی اعضا»ی چهارمین دوره شورای شهر کاشان با هر دو آن‌ها مخالفت کردند خاطرنشان کرد: در طرح شورایار امور به دست مردم سپرده می‌شود و مردم در تصمیم‌گیری به اعضای شورای شهر کمک می‌کنند اما این طرح با مخالفت «برخی اعضا»ی شورای چهارم کاشان روبه‌رو شد.
هاشمی طاهری (برای انحراف اذهان از مطالب گفته‌شده و انداختن توپ به میدان «برخی از اعضا») ضمن اشاره به قانون‌شکنی هیئت‌امنای شهرک ناجی آباد در واگذاری زمین‌ها تصریح کرد: این هیئت‌امنا با اخذ ۱۰۰ میلیارد تومان پول از مردم به وظایف خود در جهت امور عمرانی شهرک ناجی آباد عمل نمی‌کند و این موارد را وظایف شهردار قلمداد می‌کنند اما از مردم به جهت انجام امور عمرانی پول گرفتند، (وی هیچ توضیحی نداد که چرا در چند دوره که عضو شورای شهر بوده و حداقل در طی چهار سال گذشته چرا هیچ اعتراضی به این موضوع نکرده و چرا در زمان تبلیغات انتخاباتی به این فکر افتاده است و ضمناً زمانی که اساسنامه این مجموعه تغییراتی به نفع اشخاص کرد ایشان کجا بوده و چرا اعتراض نکرده است؟)
وی (بدون اشاره به تخریب شهردار جهادی و قابل‌اعتماد ایشان در بافت قدیمی و ساخت هایپر مارکت مدرن میدانگاه آقا در قلب بافت سنتی که مغایر با اهداف تأسیس موسسه عمران سیلک یا هیئت‌امنا بود که عضو مؤسس آن‌هم گروهی و پدر شهردار فعلی است) هدف از تشکیل هیئت‌امنای شهرک ناجی آباد کاشان را برگشت درآمد به بافت قدیم عنوان کرد و ابراز داشت: اهداف تشکیل هیئت‌امنای شهرک ناجی آباد کاشان محقق نشده است و «برخی از اعضا»ی شورای شهر کاشان با اخذ کمک‌های دولتی و نفوذ بر اساس ماده‌های مختلف سند زمین‌های شهرک ناجی آباد را اخذ کردند.

عضو چهارمین شورای شهر کاشان (بدون اینکه آمار اظهارنظرهای خود در مباحث کلان شهری را اعلام کند) روزمرگی را یکی دیگر از معضلات چهارمین شورای شهر کاشان عنوان کرد و اذعان داشت: شورای شهر باید به مباحث کلان شهری بپردازد اما اکثر وقت شورای چهارم کاشان به مسائل پیش‌پاافتاده صرف شد و به زبان عامیانه شورای شهر به شورای شهرداری تبدیل‌شده است و با قرار دادن برخی چارچوب‌ها شورا را محدود کردند.»

توضیح ضروری: خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم بوده و مطالب داخل گیومه که در پرانتز قرار گرفته است توضیحات کاشان نیوز است.

فایل صوتی علی هاشمی طاهری که علناً به یک رسانه رسمی توهین کرده را از اینجا بشنوید:

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=66743
مطالب مرتبط

 • ارشان خرداد ۲, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب اقای طاهری توهین به نیروهای شهرداری در طول چهر سال.کارهای عمرانی سطح پایین از قبیل جدول گذاری.ایجاد الاچیق در وسط بلوار صد متری که لا اصول ترافیکی سازگار نیست.ایجاد ساختمان وسط میادین.پل روگذر برای تک چرخ زدن موتور سوارها.زدن پل روگذر برای حل مشکل ترافیکی بلوار صد متری از طرفی ایجاد غار برای چه منظور؟چه طرح و فکری پشت این همه طرههای یک شبه وجود دارد.ایجاد خیابانهای عجیب و و بدون وجود طرح تفضیلی.اوردن مشاور بی تجربه و نظارت را دادن به کسی که هیچ سابقه ای ندارد.و بعد مشاور و هزینه را به دل شهرداری ترزیق کردید.جدول جدول جدول.۲۰۰میلیون کار تکراری در باند کندمحور امیر کبیر.

  (0)(0)
 • A اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶ - ۸:۱۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  اقای هاشمی خواهشا جسارت داشته باشید و این دوره شهر را خانوادگی اداره نفرمایید.به عمل کار برایدبه…

  (2)(0)
 • ناشناس اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶ - ۸:۰۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  کاشان نیوز و عواملش هم از جنس همان مخالفان شهردار جهادی هستید. واقعا برای شما متاسفم. شما هم فرودگاه را برند ندانستید. شما هم مخالف شهردار جهادی شهرمان هستید. شماها فقط دنبال منافع خودنان هستید . والله اگر این همه کار و فعالیت در شورای شهری که هم طیف جنابان بود انجام می شد شما از آن چنان الماسی می ساختید بیا و ببین .اما بدانید مردم میبینند و می فهمند .ما با تمام وجود از شهردار جهادی خود و عملکردش رضایت داریم. شما به جای مردم سخن نگویید لطفا

  (0)(2)
  • مدیر سایت اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶ - ۸:۵۷ ب.ظ - پاسخ دادن

   شما چرا به جای شهردار و اذناب ایشان سخن می‌گویید؟
   شما همانند دیگر دوستان‌تان هرکس که با شما نیست را دشمن می‌دانید.
   شما همانند طبیبی هستید که از طبع خود طبابت می‌کند، و چون صحبت از منافع می‌کنید باورتان نمی‌شود که کسی برای حفظ حقوق شهروندی قلم بزند، شما فقط جاهایی هستید که منافع هست!
   شما به راحتی به جای مردم صحبت می‌کنید، در حالی جرئت ندارید نام خود را در دیدگاه‌تان بنویسسد و در حالی که حتی یک رسانه جمعی هم نیستید! لااقل کاشان نیوز یک رسانه با اقبال خوب عمومی است.
   همه مشکل شما اینجاست که ما فرودگاهی که هزینه‌اش از عوارض شهروندان که راه اخذ آنهم جای اما و اگر فراوان دارد را برند ندانستیم! و نمی‌دانیم چون کاری برخلاف منافع شهروندان کاشانی است.

   (1)(0)
  • A اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۶ - ۹:۵۷ ب.ظ - پاسخ دادن

   امیدوارم این شهردار جهادی توسط شورای جدید شهر برکنار شود و فردی لایق تر وباسوادتر انتخاب شوند.

   (1)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: