تاریخ ارسال : ۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت : ۹:۵۲ ق.ظ ۲ نظر
Print Friendly

مقنی در حین حفاری قربانی اتصال برق شد

کارگر افغانی 40 ساله براثر برق‌گرفتگی در داخل چاهی در کاشان جان سپرد

کاشان نیوز: کارگر افغانی 40 ساله براثر برق‌گرفتگی در داخل چاهی درسقوط در چاه کاشان جان سپرد.                                                                                    
مدير روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمني شهرداري کاشان اعلام کرد: اتصال برق از دستگاه حفاری (کمپرسور) که کارگر حفار با آن مشغول به کار بود منجر به فوت وی شده است.
روح‌الله فدایی افزود: در پی تماس با سامانه 125 سازمان در روز چهارشنبه 4 تيرماه مبنی بر وقوع این حادثه در خيابان آيت ا…سعيدي، گروه نجات وامداد از ایستگاه شماره 2 و 4 این سازمان به محل اعزام و با تجهیزات مربوطه اقدام به خروج فرد متوفی از درون چاه نمودند.
این مدیر روابط عمومی از شهروندان خواست، در صورت بروز حادثه سریعاً با شماره 125 تماس حاصل فرمايند تا گروه امداد و نجات فرصت کافی برای نجات مصدوم داشته باشند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=32863
مطالب مرتبط

 • کاشانی تیر ۵, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  انتظار بر آن است که ادارات دولتی در دولت تدبیر و امید و در دوره مدیریت فرماندار جدید کاشان در شرایط فعلی اقتصادی که مقام معظم رهبری آن را اقتصاد مقاومتی نامیده اند با درک شرایط تورم و با توجه به بودجه انقباضی دولت از هرگونه ریخت و پاش و اسراف تحت عنوان “افطاری” به پرسنل خود پرهیز نمایند خاصه آنکه این موضوع ردیف بودجه ای هم ندارد. توجه مسئولان و تذکر ایشان در این زمینه برای اداراتی که روسای آنها در استانه تغییر و تعویض هستند دو چندان است که انجام این امر بار مالی آن را بر دوش مدیر بعدی قرار خواهد داد.
  در این راستا پیشنهاد می کنم که یک نظر سنجی یا طرح سوال از بازدیدکنندگان در خصوص دادن افطاری ارگان های دولتی، در سایت کاشان نیوز که همواره شفاف و بدون خط بازی سیاسی عمل کرده است بگذارید.
  این پولها که برای افطاری های مفصل در این رستوران و آن باغ و سفره خانه خرج می شود، نه تنها ثوابی ندارد که نوعی بی عدالتی است که اگر مردم راضی به هزینه کردن بودجه ادارات شهرستان در این زمینه نباشند، نوعی حق الناس است و حرام است.
  از پیگیری و حسن نظر شما ممنونیم.

  (0)(0)
  • علی اکبرالهیارزاده تیر ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶ ق.ظ - پاسخ دادن

   سلام
   میشه بفرماییدنظرشماچه ارتباطی باخبرداشت

   (0)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: