تاریخ ارسال : ۰۷ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۲:۰۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
واحد جوانان اداره ورزش و جوانان کاشان برگزار گرد؛

مهارت‌های ده‌گانه زندگی در کارگاه آموزش خودآگاهی و همدلی جوانان

کاشان نیوز: واحد جوانان اداره ورزش و جوانان، با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان، یک دوره کارگاهی آموزش روانشناسی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان کاشان، نشست نخست کارگاه مهارت‌های زندگی دوشنبه ۲۹ آذر و نشست دوم، شنبه ۴ دی‌ماه  در سالن اجتماعات مجموعه استادیوم شهید ناصر فکری با حضور بیش از ۳۰ شرکت‌کننده و با تدریس زهرا سعادت کارشناس‌ارشد روانشناسی بالینی برگزار و دو مهارت خودآگاهی و همدلی از مجموعه ده مهارت اصلی مصوب در سازمان بهداشت جهانی در کارگاه یادشده ارائه گردید.

شرکت‌کنندگان در کارگاه مهارت خود‌آگاهی با آموزش موضوعاتی چون: شناخت خود، اهداف، باورها، ارزش‌های وجودی، شخصیت، رفتار،  مهارت‌های فردی در مواجه با دیگران و در کارگاه مهارت همدلی نیز با موضوعاتی چون: پذیرش دیگران با تفاوت‌های فردی و افزایش مهارت درک متقابل دیگران آشنا شدند.

۸ مهارت دیگر شامل: ارتباط میان‌فردی، ارتباط موثر، تفکر خلاق،  مدیریت هیجان، مهارت تصمیم‌گیری، تفکر نقادانه، و مدیریت استرس در ۳ نشست آتی آموزش داده خواهد شد.

هفت کارگاه آموزشی دیگر نیز با عناوین آموزش پیش از ازدواج، مهارت‌های فرزندپروری، پیشگیری از اعتیاد، آشنایی با اختلالات روانی، پیشگیری از خودکشی، پیشگیری از خشونت و خود‌مراقبتی در سلامت روان در دستور کار این واحد می‌باشد.

کلاس‌های آموزشی یادشده به‌صورت رایگان و برای عموم جوانان ۱۵ تا ۳۰ برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=63942
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: