تاریخ ارسال : ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

مهلت ۲۴ ساعته برای میزبانی «جام باشگاه‌های جهان» امروز به پایان می‌رسد

کاشان نیوز: روز گذشته فدراسیون کشتی در نامه ای به استاندار اصفهان ۲۴ ساعت فرصت داده تا مسئولان شهر کاشان برای حل مشکلات میزبانی چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان اقدام کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، روابط عمومی فدراسیون کشتی، متن نامه ارسالی این فدراسیون به محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان به شرح زیر است:
جناب آقای مهندس مهرعلیزاده،
استاندار محترم اصفهان
با سلام، احتراما با سپاس از بذل توجه جنابعالی نسبت به کشتی، ورزش ملی کشور، همانطور که مستحضرید، فدراسیون کشتی، از بیش از یک ماه گذشته، با توجه به علاقه مندی مردم عزیز شهر تاریخی و مذهبی کاشان و درخواست رسمی هیئت کشتی استان اصفهان ارسالی از سوی اداره ورزش و جوانان کاشان، در پی واگذاری میزبانی رقابت‌ های کشتی آزاد جام باشگاه ‌های جهان به این شهرستان است.

در ادامه این نامه آمده است: با توجه به فاصله کوتاه(۸ روز) باقی مانده تا آغاز رقابت ها، موارد ذیل هنوز بلاتکلیف باقی مانده است:
۱- با وجود برگزاری دو جلسه حضوری مسولان فدراسیون کشتی با فرماندار محترم، ایشان تاکنون، به هر دلیل، از امضای تفاهم‌ نامه همکاری خودداری نموده است و قطعا برگزاری یک رویداد جهانی در شهر کاشان بدون قبول مسوولیت از سوی نماینده ارشد دولت محترم در این شهرستان امکان پذیر نخواهد بود. به هرحال، در صورت عدم تمایل فرماندار محترم کاشان به امضاء تفاهم نامه ذیربط، لطفا جنابعالی نماینده مشخصی را از سوی استانداری محترم برای عقد تفاهم نامه مذکور با فدراسیون کشتی معرفی فرمایید.
۲- با وجود قول های متعدد داده شده، هزینه جایزه دلاری که بخشی از تعهدات میزبان محسوب می شود، تا کنون فراهم نشده است.
۳- با توجه به محدودیت زمانی موجود، ضرورت دارد موضوع واگذاری سالن برگزاری مسابقات( سالن دانشگاه آزاد اسلامی) به فدراسیون کشتی از سوی مسوولان شهری با جدیت دنبال شود. متاسفانه هنوز سالن مذکور به فدراسیون واگذار نشده است.
سپاسگزار خواهد بود با توجه به هماهنگی مستقیم فدراسیون با شهردار محترم کاشان و همکاری صورت گرفته برای فراهم شدن تغذیه، اسکان و ترانسفر از سوی این نهاد و از طرف دیگر، مذاکره مستقیم با معاونت تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی جهت اختصاص سالن و با توجه به فرصت کوتاه باقی مانده تا آغاز رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان به عنوان یکی از مسابقات معتبر اتحادیه جهانی کشتی، جهت به نتیجه رسیدن موضوعات یاد شده اقدام عاجل مبذول گردد.

بدیهی است فدراسیون کشتی به خاطر احترام به علاقه مندی مردم منطقه، بر این میزبانی تاکید دارد و امید می ‌رود تا٢۴ ساعت آینده، نسبت به تعیین تکلیف موضوعات یاد شده اقدام گردد تا فدراسیون مجبور به تغییر محل برگزاری مسابقات نشود.
گفتنی است؛ چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه برگزار می شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69417
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: