تاریخ ارسال : ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت : ۱۱:۴۷ ق.ظ ۴ نظر
Print Friendly

مهران سرمدیان سرپرستی میراث فرهنگی کاشان را عهده‌دار شد

با حکم مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان، مهندس سرمدیان به سرپرستی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کاشان منصوب شد

کاشان نیوز: با حکم مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان، سرمدیان-یزدانمهرمهندس سرمدیان به سرپرستی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کاشان منصوب شد.
خبر انتصاب حسین یزدامهر به سرپرستی اداره میراث فرهنگی نطنز و مهران سرمدیان که قبل از یزدانمهر نیز سرپرستی میراث کاشان را بعهده داشت و اکنون بعنوان سرپرست این اداره انتخاب شده است طی تماس تلفنی با آقای سرمدیان تایید شد.

وی تاکید نمود که امروز رسماً این خبر توسط تارنمای اداره میراث فرهنگی کاشان منشر خواهد شد.
گفتی است مهندس سرمدیان از معاونین فعال و خوش سابقه سیف‌الله امینیان بوده است که با بازنشسته شدن وی مدتی سکان میراث فرهنگی کاشان را در دست داشت.

خبرتکمیلی:
به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان محسن مصلحی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان طی حکمی مهران سرمدیان را به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است: ” اهمیت حفظ و نگهداری میراث گرانبهای  فرهنگی و تاریخی و همچنین توسعه گردشگری کشور به بذل و اهتمام به تحول مستمر سبب همکاری فراگیر مردمی و گسترش فعالیت ها و تلاش های همه جانبه در جهت اهداف و برنامه ریزی دولت نیاز دارد.
تعامل با مسئولین شهرستان، هماهنگی کامل با معاونت های اداره کل و بهره برداری از توان کارشناسان،صاحب نظران برای اعتلای حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان امری ضروری است.
مهران سرمدیان پیش از این به مدت هشت سال به عنوان معاون اداری و مالی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان مشغول به فعالیت بوده است.

بازگشت به صفحه اول

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=24524
مطالب مرتبط

 • میرسید محسن تمدنی آذر ۵, ۱۳۹۲ - ۱:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  سرور گرامی
  جناب آقای سرمدیان
  سلام و عرض تبریک ما را به مناسبت قبول پذیرش ریاست سازمان میراث فرهنگی که از دغدغه های قدیمی های این رشته، خاصه جناب مهندس امینیان می باشد را پذیرا باشید.
  امری باشد ما در خدمتیم.
  ارادتمند میرسید محسن تمدنی

  (0)(0)
 • محمد انصاری آبان ۲۶, ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  البته قحط الرجال نیست …..اما در بین نیروهای میراث کاشان کسی فعالتر و شایسته تر از او نبوده و قاعدتاً توصیه برخی آقایان در مورد انتصاب وی نیز تاثیرگذار بوده است .

  (0)(0)
 • a آبان ۲۱, ۱۳۹۲ - ۵:۱۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  مگه تو کاشان قحط الرجاله که رئیس قبلی و رئیس جدید میراث هردو غیر کاشاننی هستند
  واقعا برای کاشان زشته

  (0)(1)
  • مژگان آبان ۲۷, ۱۳۹۲ - ۸:۳۵ ب.ظ - پاسخ دادن

   حیف از این طرز تفکر کوچیک و کوتله ای

   مدیر باید مدیر باشد نه قومی قبیله ای رفتارکنید .

   چه اشکالی دارد یک مدیر قوی از زاهدان یا یاسوج بیاید و کاشان را مترقی نماید.

   (0)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: