تاریخ ارسال : ۰۸ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۸:۱۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
با پیگیری‌های نماینده کاشان و آران و بیدگل محقق شد؛

موافقت با تامین اعتبار دو طرح بزرگ جاده‌ای منطقه و پرداخت دیون پروژه گلاب

کاشان نیوز: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: معاون رئیس جمهور با تامین اعتبار مورد نیاز برای دو پروژه مهم جاده‌ای در منطقه کاشان و آران و بیدگل و پرداخت دیون پیمان‌کار طرح گلاب ۲ موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده کاشان و آران و بیدگل، سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به پیگیری‌های به‌عمل‌آمده برای تامین اعتبار تکمیل طرح آب‌رسانی به کاشان و آران و بیدگل از زاینده‌رود (گلاب ۲) اظهار داشت: تامین بودجه لازم برای پرداخت دیون و مطالبات سال ۹۴ پیمان‌کار این طرح به‌منظور اتمام و بهره‌برداری سریع‌تر از این پروژه، از جمله درخواست‌های به‌عمل‌آمده از معاون رئیس جمهور بود.

ساداتی‌نژاد تصریح نمود: با اتمام و تکمیل پروژه تونل گلاب ۲ میزان آب انتقالی از زاینده رود به کاشان از ۳۹۰ لیتر بر ثانیه فعلی، به ۱۱۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش می‌یابد.

نماینده کاشان و آران و بیدگل با اشاره به عدم اختصاص بودجه در سال ۹۶ برای طرح کمربندی کاشان و آران و بیدگل و اتصال آن به جاده گرمسار و اختصاص اعتبار ناکافی برای بزرگ‌راه کاشان – مشهد اردهال – برزک – ورکان – موته اظهار داشت: با پیگیری‌ها و مکاتباتی که به‌عمل آمد، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تامین اعتبار این پروژه‌ها نیز در سال آینده موافقت کرد.

نماینده کاشان و آران و بیدگل تاکید کرد: اجرایی‌شدن کامل این موافقت‌ها و پروژه‌ها منوط به پیگیری و همکاری مسئولین شهر و منطقه می‌باشد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=63991
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: