تاریخ ارسال : ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲:۰۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

موسسه آموزش عالی مهد علم کاشان برای تأمین تخصص‌های موردنیاز تلاش می‌کند

کاشان نیوز/رپرتاژ خبر: موسسه آموزش عالی مهد علم کاشان با ۱۳ رشته آموزشی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد یکی از مراکز فعال آموزش عالی در کاشان است که از سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت نموده است. این موسسه تاکنون بالغ‌بر ۸۵۰ نفر دانش‌آموخته در رشته‌های حسابداری، آموزش زبان انگلیسی، مدیریت بازرگانی، مدیریت جهانگردی، مدیریت صنعتی، فقه و مبانی حقوق و فقه قضایی تربیت نموده است.

ازجمله مهم‌ترین مزیت‌های این موسسه آموزش عالی، شهریه مناسب و بهره‌برداری از اساتید برجسته دانشگاه‌های کاشان می‌باشد. یادآوری می‌شود در اغلب رشته‌ها، شهریه پرداختی این موسسه از همه مراکز آموزش عالی در منطقه پایین‌تر می‌باشد و خانواده‌های کاشانی می‌توانند با اطمینان خاطر از کیفیت آموزشی و دانش اساتید و مناسب بودن شهریه، فرزندان خود را جهت ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به این موسسه راهنمایی نمایند.

همچنین این موسسه با توجه به اهمیت موقعیت مکانی، محل استقرار خود را به منطقه تمرکز دانشگاه‌های کاشان یعنی بلوار قطب راوندی تغییر داده است که موجب سهولت رفت‌وآمد برای دانشجویان کاشانی و غیر کاشانی خواهد بود.

ویژگی دیگر رشته‌های دانشگاهی در این موسسه، توجه به نیازهای منطقه ازلحاظ تخصص‌های شغلی است که براین اساس رشته‌هایی همچون مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت جهانگردی و حسابداری از ابتدا در این موسسه دایر و فعال بوده است و با توجه به نیاز فارغ‌التحصیلان کارشناسی به مقاطع بالاتر، در سال تحصیلی جدید رشته کارشناسی ارشد حسابداری نیز به رشته‌های موجود اضافه‌شده است.

جهت اطلاع کسانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی دارند اعلام می‌نماید برای ثبت‌نام در رشته کارشناسی ناپیوسته حسابداری و کارشناسی ارشد حسابداری و فقه و مبانی حقوق و علوم حدیث داوطلبان بایستی حتماً در کنکور سراسری دانشگاه‌ها شرکت کرده باشند و داوطلبان رشته‌های کاردانی حسابداری و مدیریت بازرگانی و کارشناسی پیوسته حسابداری و مدیریت بازرگانی و آموزش زبان انگلیسی و کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت جهانگردی، مدیریت هتلداری و آموزش زبان انگلیسی می‌توانند بدون آزمون ورودی دانشگاه‌ها در رشته موردنظر خود در تاریخ مقرر ثبت‌نام نمایند.

تاریخ ثبت‌نام در مقطع کارشناسی ارشد آذرماه هرسال و کاردانی و کارشناسی پیوسته در بهمن‌ماه و مقطع کارشناسی ناپیوسته در اردیبهشت‌ماه فقط از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ پذیرش بدون آزمون  دانشگاه مهد علم حسابداری،مدیریت بازرگانی،آموزش زبان انگلیسی در مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته کسانی که تا کنون ثبت نام نکرده اند نیز از ۲۳الی ۲۸ مرداد ماه ازطریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌های آموزشی و علمی این موسسه و چگونگی ثبت‌نام و مدارک لازم می‌توانند به وب‌سایت موسسه به آدرس www.mahdeelm.ac.ir و کانال تلگرام http://telegram.me/mahdeelm مراجعه و یا با شماره‌های ۵۵۵۷۷۴۴۹-۵۵۵۷۷۴۵۹-۰۳۱ تماس حاصل نمایند.

آدرس جدید موسسه مهد علم کاشان: کیلومتر ۴ بلوار قطب راوندی –بعد از تقاطع غیر هم‌سطح دفاع مقدس (پل بیمارستان شهید بهشتی) –موسسه آموزش عالی مهد علم کاشان

*زمان‌بندی ثبت‌نام*

عنوان گروه آزمون


تاریخ ثبت‌نام


زمان برگزاری آزمون


سراسری نیمه دوم بهمن‌ماه تیرماه سال بعد
کارشناسی ارشد نیمه دوم آذرماه اردیبهشت‌ماه سال بعد
کاردانی به کارشناسی اواخر اردیبهشت‌ماه مردادماه همان سال

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=59584
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: