تاریخ ارسال : ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ساعت : ۶:۰۶ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
هجدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور:

سه دانشجوی دانشگاه کاشان در مرحله نهایی المپیاد

«رضا قنبری تجره»، دانشجوی رشته مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی این دانشگاه در رشته علوم تربیتی رتبه اول، «رضا کابلی نوش‌آبادی» در المپیاد رشته ریاضی رتبه ۱۲و «هادی سینایی» در رشته مهندسی کامپیو‌تر به رتبه ۱۵ کشوری نائل شدند.

کاشان نیوز: مدیر تحصیلات تکمیلی و استعدادهای درخشان دانشگاه کاشان، از موفقیت سه دانش‌جوی این دانش‌گاه در مرحله نهایی المپیاد علمی – دانشجویی کشور خبر داد.
دکتر «محمدرضا منصورنیا» اظهار داشت: «رضا قنبری تجره»، دانشجوی رشته مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی این دانشگاه در این المپیاد در رشته علوم تربیتی به رتبه یک کشوری نائل شد.
منصورنیا، «رضا کابلی نوش‌آبادی» را دیگر دانشجوی رشته ریاضی محض این دانشگاه، معرفی کرد که در المپیاد رشته ریاضی رتبه ۱۲ کشوری را کسب کرده‌است.
وی خاطر نشان کرد: «هادی سینایی» دیگر دانشجوی رشته مهندسی کامپیو‌تر گرایش نرم‌افزار این دانشگاه می‌باشد که در این المیپاد در رشته مهندسی کامپیو‌تر به رتبه ۱۵ کشوری نائل شد.
مدیر تحصیلات تکمیلی و استعدادهای درخشان دانشگاه کاشان یادآورشد: در مرحله نیمه‌نهایی دوازده رشته هجدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور که اردیبهشت امسال در دانشگاه اصفهان برگزار شد ۲۸ نفر از دانشجویان این دانشگاه معرفی شدند که این سه نفر به مرحله نهایی کشوری راه یافتند.

             بازگشت به صفحه اول

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=22061
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: