تاریخ ارسال : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۵۳ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
برای سومین سال پیاپی در جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

میکروفون طلایی به مجری کاشانی رسید

کاشان نیوز: میکروفون طلایی خوش‌بیان‌ترین مجری در هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران به مجری کاشانی رسید.
هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران موصوف به جشنواره «سعدی» که در روزهای سی و یکم فروردین و یکم اردیبهشت‌ماه در دانشگاه الزهرا (س) تهران برگزار شد اعظم السادات مسعودی علوی، روزنامه‌نگار، مجری و گوینده کاشانی توانست برای سومین سال متوالی میکروفون طلایی جشنواره را از آن خود کند.
در این جشنواره که با حضور مجریانی از سراسر کشور برگزارمی‌شود اجرای مجریان توسط داوران جشنواره به داوری گذشته شده و در پایان برترین‌های هر بخش معرفی می‌شود.
به گزارش خبرنگار ما، اعظم السادات مسعودی علوی که سه سالی است در این جشنواره حضور می‌یابد توانسته است در هر سه سال نام کاشان را بر تارک صحنه اجرای ایران بنشاند.
وی در این جشنواره علاوه بر کسب دیپلم افتخار و میکروفون طلایی خوش‌بیان‌ترین مجری توانسته است رتبه ممتاز ده مجری برتر صحنه ایران را نیز از آن خود کند.
این مجری کاشانی در سال گذشته میکروفون طلایی نظام آراسته‌ترین و در پنجمین دوره جشنواره به عنوان خوش‌بیان‌ترین مجری جشنواره برنده میکروفون طلایی شده است.
جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران هرساله هم‌زمان با بزرگداشت روز سعدی، با حضور مجریان و گویندگان کشور در تهران برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=66349
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: