تاریخ ارسال : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۵:۲۷ ب.ظ ۱۹ نظر
Print Friendly

«ناظم رضوی» بین گزینه‌های انتخابی شورای پنجم برای شهرداری کاشان نیست

کاشان نیوز: در گزینه‌های نهایی شهرداری کاشان نام سید محمد ناظم رضوی به چشم نمی‌خورد.
در این رابطه مجید شمس به خبرگزاری تسنیم گفت: پس از پیشنهاد ۱۲ نام به‌عنوان نامزدهای احتمالی برای شهرداری کاشان، آقایان هادی میرزایی، سعید عطایی شاد، حسین طباطبایی، سعید ابریشمی‌راد و عباس نیکخواه را به‌عنوان گزینه‌های احتمالی در نظر گرفتیم و از میان آنان مقررشده است سه نفر برنامه‌های خود را ارائه دهند.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان اظهار داشت؛ پنج نامزد به‌صورت جداگانه جلسه مفصل برگزار کردیم و نهایتاً: عباس نیکخواه، حسین طباطبایی و سعید ابریشمی‌راد ۳ نامزدی هستند که مقررشده است برنامه‌های خود را ارائه دهند و قبل از یک شهریور نامزد نهایی خود را اعلام می‌کنیم.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68057
مطالب مرتبط

 • شهروند کاشان مرداد ۲۹, ۱۳۹۶ - ۹:۱۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  حق کاشون اینست که در جا بزنه . اگر افرادی که دنبال تفرقه هستند کمی از این شهر نفرین شده بروند بیرون به اشتباهات خود و عقب ماندگی ذهنی خودشون پی میبرند .
  لطفا منتشر کنید . .

  (1)(0)
 • حسیم ملکی مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ - ۵:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  قابل توجه تمام عاقل ها!
  این همه جنجال درست کردن برای ماندن ناظم رضوی هیچ توجیهی ندارد. حتی اگر ایشان سردار قالیباف هم می بود، تا این اندازه جنجال نداشت ! در نتیجه : یک خبر هایی است. چون خدمت کردن اینقدر هیاهو و دعوا ندارد. پشت پرده چیز دیگری است. انشاالله معلوم خواهد شد.
  حالا که اینطور شده ، شورا باید به هر قیمتی ، رضوی را عوض کند.

  (1)(1)
 • کاشانی مرداد ۲۷, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  لطفا به همراه شهردار جهادی، سایر عزیزانی که به صورت جهادی و اتوبوسی به شهرداری وارد شدند و صرفا برای اینکه داماد فلان شخص هستند و یا با فلانی خویش و قوم هستند به شهرداری آمده اند و مقامات عالیه کسب کرده اند نیز تشریفشون رو ببرند.

  (2)(1)
 • تابع قانون مرداد ۲۷, ۱۳۹۶ - ۳:۲۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام چرا دوست داران مهندس ناظم رضوی تابع قانون نیستند مگر نمیدانند که شورا شهردار را تعیین میکند؟؟چرا شان شهردار را در حد بنرهای خیابانی تنزل میدهند.مگر شورای تهران قالیباف را عوض نمیکند؟؟ اعضای لیست همدلی هم سرشان میشود که با انتخاب شهردار جدید باید پاسخگوی عملکرد ایشان باشند.

  (1)(0)
 • اخباری پور مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۴:۵۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقا این خبر شما صدای بمب کرده !! ولی اگر آبی گرم نشود و شهردار عوض نشود، همه ی مردم را سرکار گذاشته اید!

  (1)(2)
 • علی گندمی مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۳:۳۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  منتخبین مردم در شورا ( جناب کردمیل ، رسول زاده، ..) دست روی خوب نقطه ایی گذاشته اند. زنده باد!
  شنیده ام کسانی که می خواهند شهردار بماند سراغ چند دکتر رفته اند و از هرکدام با یک واسطه و چقدر خجالت امضاء گرفته اند.
  اینطوری که بویش می آید فردا سراغ کیسه کشان حمام ها هم می روند تا از آنها امضاء بگیرند.

  (1)(5)
 • محمد اصالت منش مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۳:۲۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  چه راز و معمایی است که عده ایی به آب و آتش می زنند تا شهردار عوض نشود؟! رفتار آنها خیلی عجیب و غیر متعارف است . مثل اینکه پای اعدام شخصی در میان است. به هر کسی متوسل شده اند و التماس به تعدادی پزشک عزیز که زیر یک لیست را ،در جهت حمایت از شهردار امضاء کنند. در هر محله به پیش یک نفر رفته اند و از او خواسته اند که بنر در جهت حمایت شهردار بزند و..و..و..
  به احتمال قوی با رفتن شهردار پرده از چیزهایی پنهان برداشته می شود. و ضمناً … (حذف توسط مدیر سایت)خیلی ها بسته می شود.
  برداشتن شهردار حتماً یک انقلاب است. رأی هر قاضی با بنر زدن و لیست آوردن عوض نمی شود.

  (0)(2)
 • محمد ارشادی مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱:۰۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  خبر خوشی بود. شهردار بعـدی باید مومن و مذهبی و مردمی باشد. و ضمناً مدیران سیاسی و جناحی فوراً باید . عوض شوند. موفق باشید .

  (1)(2)
 • همشهری مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام.ازاینکه با برگزای پنج جلسه(( مفصل)) نامبردگان برایتان انالیز شده و در صورت انتخاب شایستگی لازم را نیز دارا باشند و
  فراتر از شهردار محترم توانمند خوب است. لیکن شک اکبر جایی
  است که پس از گذشت این همه سال تغییر و تحول وشکوفایی
  شهر و بیشتر از ان توسط عزیز دل جناب آقای سید محمد رضوی
  چگونه کمر به خلع وی بسته و جهت خالی نبودن عریضه دعایی
  نیز بدرقه مینمایید . خلاصه بدا به حال شهر که کارشناسان و تصمیم گیرندگانی چون شما دارد.

  (4)(0)
 • حمیدرضا معمار مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  اعضای محترم لیست امید،بزرگواران محترم
  از اسم شورای اسلامی شهر برداشت می شود که باید بصورت شورایی تصمیم گیری شده نه اینکه بصورت حزبی و جناحی بنشینید و تصمیم به تعویض شهردار فعلی بگیرید،از نظرکارشناسی خیلی ایرادات و انتقادات به عملکرد شهردار فعلی دارم ولیکن فکر کنم از تعدادی از افراد کاندیدای گروه امید برای پست شهرداری اگر خیلی شایسته تر نباشد حداقل در تراز بالاتری قرار دارند.لااقل این جلسات قبل از شروع کار رسمی شورای شهر رو با بقیه اعضاء برگزار میکردید و نظرات بقیه رو هم می شنیدی و تمامی کاندیداهای پیشنهادی رو ارزیابی میکردید.نه اینکه کاملا گروهی و جناحی تصمیم گیری کنید.ظواهر نشون میده که افراد قوی رو کاندیدای شهرداری نگردیده‌است این موضوع در مورد یکی از افراد پیشنهادی که قبلا شهردار کاشان بوده و در زمان تصدی خود عمده عملکردش افزایش سطح چمن کاری در کاشان بوده اونم تو شهری مثل کاشان که بحران منابع آب که چه عرض کنم، فاجعه منابع آب در دست کاشان در حال رخدادن می باشد.دوستان مردم زیر بلیط شما نیستند قطعا اگه چهار سال دیگه ببین عملکرد شهردار منتخب شما خوب نباشد دو باره به شما رای نخواهند داد.اگه شهردار فعلی رو هم میخواهید عوض کنید فرد قویتر بیاورید یا نه همین شهردار رو حفظ کنید نظارت خیلی قویتر داشته باشید.

  (2)(0)
  • مدیر سایت مرداد ۲۷, ۱۳۹۶ - ۷:۲۹ ق.ظ - پاسخ دادن

   همشهری گرامی، با یک جستجوی ساده ببینید حجم اتلاف آب در چهار سال گذشته را، مگر در این چهار سال بحران آب نداشتیم؟

   (0)(5)
 • همایون مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۷:۲۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  در جواب غفاری
  در سایت خبری کسی به خبرنگار حمله نمیکند و سایت و خبرنگار را متهم به یک جبهه ی خاص نمیکند بلکه آزادانه و از روی اصول و منطق و مدارک اثبات شده و ادله ی کافی و مستند به بیان نظر و دیدگاه خود میپردازد سایت خبررسانی محلی برای تخلیه روانی و فکری نیست محلی برای گفت و گو و تفکر و واقع بینی است و ضمنا در شهری چون کاشان که به نظر جهان پنجم است تا حتی سوم سایتی مثل کاشان نیوز که آزادانه و از روی احساس مسئولیت فعالیت مدنی موثر دارد غنیمت است

  (0)(1)
 • غفاری مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  شما خوشحال باش
  حتی جرأت نداشتید یه نظرسنجی ساده رو توی سایتتون بگذارید….
  یکم کلاهتون رو بالاتر بزارید. بفهمید خواسته مردم چی بوده و هست …
  شما رو برای این شیوه بیان اخبارتون ملامت و شمامت نمی کنیم چون خط سیاسی شما مشخص است و بیشتر از این هم از شما توقع نمی رفت…
  انشاءالله مهندس ناظم رضوی هر کجا که مشغول شوند خداوند پشت و پناهشان باشد
  به زودی زود هم اعضای شورا متوجه اشتباه بزرگشان خواهند شد که البته بیشتر از روی لجبازی بیت ….. است تا کار کارشناسی.

  (7)(9)
  • مدیر سایت مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱:۴۶ ق.ظ - پاسخ دادن

   ما خواسته شهروندان را می‌دانیم، شما چشمانتان را بر روی حقیقت بسته‌اید.
   برای آقای ناظم رضوی هم آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنیم، اما کاش آنقدر به حقوق شهروندی احترام می‌گذاشت که سوالات متعدد را حداقل در یک مصاحبه جواب می‌داد. شما گمان می‌کنید با چنین رویه‌ای به هرجایی برود مردم آنجا تحمل خواهند کرد این روش را؟

   (5)(7)
 • حسین پور مرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  لطفاً یک یا علی بگویید و کار را زود تمام کنید.
  انشاالله شهردار جدید ،بر خلاف آقایان قبلی سیاسی نباشد و مومن واقعی هم باشد. مردم کاشان شهردار توانا و مومن دوست دارند.

  (8)(6)
 • شایان مرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۷:۵۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  این بحثی که در سطح شهر بین مردم رواج دارد که برایشان مهم نیست منابع مالی شهرداری و پروژه ها در این چهار سال از کجا تامین میشود و فقط برایشان اقدامات شهری صورت گرفته اهم است و این چنین بیان میشود بقیه کارهایی که این شهردار کردند هیچ وقت نمیکردند و این شهردار بالاخره با دادن زمین هم که شده پیمانکار ها رو راضی میکنه و این گونه بحث ها، چگونه قابل بحث و نقد است .؟لطفا راهنمایی بفرمایین

  (2)(4)
 • حاجی مرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۷:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  بسمه تعالی
  حضور محترم پنج عضو منتخب شورای اسلامی شهر کاشان دوره ی پنجم آقایان رسول زاده – پورعسگری- شمس –کردمیل- وکیل
  با سلام احترام
  اکنون که در آستانه آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار گرفته و مردم در انتظار مهمترین تصمیم این نهاد ،انتخاب شهردار می باشند به تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای دامه ظله و تاکیدات چند باره رئیس محترم جمهوری مبنی بر لزوم تقید به خدمت خالصانه، فراگیر، جهادی و بدون حاشیه و در پاسخ به حضور و اعتماد مردم شهید پرور کاشان در صحنه انتخابات ۲۹ اردیبشهت و در پی مکاتبات و درخواست های متعدد مردمی ،نظرات و توصیه های دلسوزان ، علما ، خانواده معظم شهدا، جانبازان، هیأت مذهبی و معتمدین شهر و به ویژه توصیه های مکرر نماینده معزز ولی فقیه بر خود واجب دانستیم تا بار دیگر ضمن دعوت به همدلی و همگرایی در توسعه و پیشرفت کاشان و استمرار خدمت رسانی بی منت به مردم شریف منطقه، این موضوع را متذکر شویم که حرکت قطار پیشرفت و توسعه کاشان نمی بایست به هیچ وجه متوقف شده و چشم انداز روشن برنامه ریزی شده در سالهای آتی مخدوش شود.
  لذا ضمن اذعان به این موضوع که در فرآیند انتخاب شورایی، حق انتخاب عضو دارای بالاترین رای (بیش از۵۳۰۰۰ رای) با دیگر اعضا یکسان و مستقل است، اما آنچه که ضروری است دریافت پیام معنا دار رای مردم و تقاضا های عدیده ایشان نبایستی مورد غفلت قرار گیرد.
  متاسفانه این روزها شنیده شده است در اقدامی عجولانه و بدون مشورت و نظر خواهی از اینجانبان تصمیماتی مبنی بر تعویض شهردار فعلی (مهندس سید محمد ناظم رضوی) و تعیین سرپرست برای شهرداری اتخاذ شده که باعث تکدر خاطر و نگرانی آحاد شهروندان شده است.
  از اینرو مقتضی است در تصمیمات مهم و تاثیر گذار شورا نظرات کل اعضا منتخب و معتمدین استماع گردد تا بهترین تصمیم و شایسته ترین انتخاب منتهی گردد.
  در خاتمه بمصداق آیه شریفه ‹‹و امرهم شورا بینهم›› ضمن اعلام آمادگی کامل برای مذاکره و مشورت در موارد مزبور و خدمت صادقانه به مردم شریف کاشان این اطمینان داده می شود که تا آ خرین لحظه و با بهره گیری از ابزار قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی از حقوق شهروندان صیانت شده و خواست و نظرات ایشان پی گیری شده و در جهت استمرار خدمت و پیشرفت شهر از هیچ کوششی مضایقه نخواهد شد.

  اعضای اصلی و علی البدل منتخب شورای اسلامی شهر کاشان
  ۱- سید مهدی ناظم رضوی ۲- علی هاشمی طاهری ۳- دکتر علیرضا مفرح ۴- سرکار خانم پدرام فر ۵- مهندس جواد حاجی قدیری ۶- امیر حسین پارسا ۷- علی اکبر توحیدیان ۸- محمد باغبانی ۹- مسعود فیضی

  رونوشت :
  نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان حضرت ایت الله نمازی
  استاندار محترم اصفهان

  (3)(6)
  • مدیر سایت مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹ ق.ظ - پاسخ دادن

   صرف نظر از اینکه این متن از منبع معتبری ارسال نشده است و منبع آن برای این رسانه مشخص نیست، اما در راستای آزادی اطلاع رسانی این دیدگاه منتشر میگردد، لیکن لازم است توجه شود که شگردی جالب توجه در این نامه بکار رفته است، در این متن برای اینکه تعداد امضا کنندگان نامه را زیاد قلمداد نمایند علاوه بر اسامی ۴ عضو اصلی (اقلیت شورا) همراه با ۵ نفر از اعضایی که در رتبه نهم به بعد رای آورده‌اند امضا شده است!
   لازم به ذکر است این اشخاص زمانی وجه قانونی پیدا می‌کنند که پنج نفر اعضای اصلی به دلیلی از عضویت در شورا خارج گردند و در غیر اینصورت استفاده از نام ایشان تنها برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی و در واقع نوعی فریب افکار عمومی است.

   (5)(7)
  • مدیر سایت مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱:۰۶ ق.ظ - پاسخ دادن

   صرف نظر از اینکه این متن از منبع معتبری ارسال نشده است و صحت و سقم منبع آن برای این رسانه مشخص نیست، اما در راستای آزادی اطلاع رسانی این دیدگاه منتشر میگردد، لیکن لازم است توجه شود که شگردی جالب توجه در این نامه بکار رفته است، در این متن برای اینکه تعداد امضا کنندگان نامه را زیاد قلمداد نمایند علاوه بر اسامی ۴ عضو اصلی (اقلیت شورا) همراه با ۵ نفر از اعضایی که در رتبه نهم به بعد رای آورده‌اند امضا شده است!
   لازم به ذکر است امضا این اشخاص زمانی وجه قانونی پیدا می‌کنند که پنج نفر اعضای اصلی به دلایلی از عضویت در شورا خارج گردند و در غیر اینصورت استفاده از نام ایشان تنها برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی و در واقع نوعی فریب افکار عمومی است.

   (3)(3)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: