تاریخ ارسال : ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۲۴ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
رئیس آموزش و پرورش تا اطلاع ثانوی منتظر خدمت شد

نامه فرماندار کاشان به مدیرکل آموزش و پروش استان پاسخی مثبت به افکار عمومی بود

کاشان نیوز: معارفه رئیس آموزش‌وپرورش کاشان به‌عنوان یک مدیر دولتی بدون اطلاع و عکس العمل فرماندار نشانه عدم تسلط دولت و نماینده آن بر اتفاقات این شهرستان محسوب می‌شد.
اینکه چرا مدیر آموزش‌وپرورش کاشان بدون موافقت فرماندار انتخاب شود و حتی فرماندار از جلسه معارفه وی بی‌اطلاع باشد و اقدامی نکند سؤالی بود که ماه‌ها ذهن فعالین رسانه‌ای و سیاسی را به خود مشغول کرده بود و حتی عدم اقدام فرماندار به توافقات پشت پرده، مماشات و عدم اقتدار نماینده دولت تعبیر می‌شد.
اما صدور نامه معاون استاندار و فرماندار کاشان به مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان و ارسال رونوشت آن به رئیس آموزش‌وپرورش کاشان و منتظرخدمت نمودن وی اگرچه دیرهنگام بود اما امید برخورد قانونی و قاطع را در اتفاقات پیش رو بخصوص تعیین محدوده و مرز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل در محدوده سفیدشهر (نصرآباد سابق) به کاشان بازمی‌گرداند.
هنوز شهروندان فراموش نکرده‌اند که رئیس سابق آموزش‌وپرورش کاشان هم‌زمان با رأی اعتماد وزیر آموزش‌وپرورش در یک اقدام اعجاب‌آور و شبانه از مدیریت عزل شد! و شایعاتی که هرگز تکذیب نشد از جایگزینی شخصی که در حال حاضر معاون رئیس جدید آموزش و پرورش است بگوش رسید که وی علاوه بر نسبت فامیلی که با نماینده کاشان دارد، نصرآبادی نیز هست، فرماندار کاشان نیز در این خصوص اظهارنظری عمومی نکرد.
از طرفی انتشار نامه فرماندار حُسنی هم داشت و آن اینکه؛ ماجرای شایعات پشت پرده را علنی کرد و نشان داد حساسیت افکار عمومی به انتصابات اخیر کاشان که رفته رفته شکل و روشی بی پروا بخود گرفته بود نادرست نبوده است. این در حالی است که نماینده کاشان و آران و بیدگل اخیراً در یک نشست خبری دخالت خود در انتخاب رئیس آموزش‌وپرورش کاشان را تکذیب کرد و انتخاب وی را بر اساس نظر یک کمیته تخصصی دانست که مدتی برای انتخاب وی تحقیق کرده بودند، اگرچه اتفاقات اخیر نشان می‌دهد که این جستجو و تحقیق شامل کسب نظر عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان نبوده است!

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71869
مطالب مرتبط

 • رضا مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  به گمانم جناب فرماندارفقط می بایست ازراهکارقانونی تقاضای تعیین تکلیف، ازکمیته استانی پیگیرقضیه می بودندواینطوروجهه خودشان راخراب نمی کردند.
  وقتی اختلافی بین حضرات رخ می دهدقانون تکلیف راروشن می کند.راه حل قانونی تشکیل کمیته مشترک استانی وشهرستان وبررسی موضوع موردمناقشه درآن است نه چیزدیگر.

  (4)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: