تاریخ ارسال : ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۷:۵۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

نشست خبری نمایش «چشم‌های بسته از خواب»

کاشان نیوز-زهرا رسول زاده: روز گذشته نشست خبری اجرای نمایش «چشم‌های بسته از خواب» با حضور مجتبی جدی کارگردان و زهرا استادی بازیگر و اکبر رضوانیان در خانه تئاتر کاشان برگزار شد.
در این نشست مجتبی جدی کارگردان، داستان نمایش را قصه شکاف نسل‌ها و فاصله ایجادشده بین خانواده‌ها دانست و حضور مخاطبانی که تفاوت آثار خوب را بدانند و اهل دانستن و آموختن باشند را بر انبوهی مخاطب قابل ترجیح ذکر کرد.
تأثیر کار فرهنگی خوب حتی بر یک نفر و ایجاد تغییر مسیر در زندگی وظیفه‌ای است که هنر به عهده دارد و کارگردان چشم‌های بسته از خواب آن را ملاک کار فرهنگی مناسب این جامعه می‌داند.
افتتاح تماشاخانه «بهمن صادق پور» در خانه تئاتر کاشان اتفاقی است که همزمان با آغاز اجرای تئاتر چشم‌های بسته از خواب در ۱۴ تیرماه با حضور هنرمندان و مسئولان فرهنگی شهر خواهد افتاد.
در راستای پرداختن به معضلات و آسیب‌های اجتماعی نمایشگاه انفرادی آثار هنرمند نقاش مهدی راحمی نیز در گالری اتود خانه تئاتر به نمایش گذاشته خواهد شد.
رئیس شورای مدیریتی خانه تئاتر کاشان کارگاه آموزشی دو روزه محمد مساوات با موضوع کارگردانی تئاتر را برنامه دیگر این خانه معرفی کرد.
اکبر رضوانیان اجرای این برنامه‌ها را در ادامه برنامه‌های سالانه خانه تئاتر درزمینهٔ فعالیت‌های فرهنگی هنری اعلام و پیش‌بینی کرد تا پایان شهریور ۴ تئاتر دیگر روی صحنه خانه تئاتر کاشان به دیده مخاطب گذاشته شود.
رضوانیان حضور جوانان مشتاق در عرصه هم کاری، ساخت و اجرای تماشاخانه و گالری و برای فعالیت‌های خانه تئاتر را برای نسل پیشکسوت مایه امید می‌داند و امیدوار است مسئولان فرهنگی شهر با همراهی امیدبخشی که دارند راه را برای این جوانان هموارتر سازند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67523
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: