تاریخ ارسال : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۵۲ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
مصطفی جوادی مقدم تأکید کرد هیچ مجوز اجرای موسیقی از طرف این اداره لغو نشده است

نشست خبری کنسرت گروه «قمر» در کاشان برگزار شد

کاشان نیوزهرا رسول‌زاده: نشست خبری گروه موسیقی قمر با حضور سرپرست گروه خواننده کاشانی کنسرت و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد.

رئیس اداره ارشاد کاشان ضمن پاسخ به سؤالات اهالی رسانه در مورد این کنسرت و مسائل موسیقی شهر گفت؛ از اسفند تا شهریور ۲۳ درخواست اجرای موسیقی به ارشاد رسیده برگزاری تقریباً هرماه یک کنسرت به‌صورت میانگین را با در نظر گرفتن فضای شهر از افتخارات فعالیت‌های این اداره پیرامون موسیقی دانست.

مصطفی جوادی مقدم تأکید کرد هیچ مجوز اجرای موسیقی از طرف این اداره لغو نشده است.

مدیر این برنامه نیز در مورد نحوه برگزاری و روند فعالیت‌های اجرایی در پاسخ به سوالات حاضرین توضیحاتی ارائه داد.

مجید خلیق اضافه کرد که گروه اجرایی با مدیریت سعید احمدیان در خانه بروجردی‌ها دو شب و با ظرفیت ۴۸۸ صندلی میزبان هنردوستان موسیقی خواهد بود.

به گفته‌ی خواننده گروه قمر، این کنسرت در دو پارت و با ۸ تصنیف با موسیقی ضربی و سازوآواز به سرپرستی نوید دهقان و با گروه ۹ نفره قمر در فضای تاریخی خانه بروجردی‌ها طنین خواهد انداخت.

دانیال معمار نژاد که همکاری خود را با گروه قمر با اجراهای گروه تارنواز در شهرهای دیگر آغاز کرده فضای هنر شهر را با توجه به اجراهای موفق موسیقی و تئاتر و استقبال مردم، بسیار روشن می‌بیند و آن را باعث پیشرفت سلیقه هنری مخاطبین می‌داند.

سرپرست گروه قمر نکته قابل‌توجه این کنسرت را دقت به هزینه سبد خانوار را در ارائه بلیت‌های با قیمت مناسب بیان کرد.

نوید دهقان که لقب بهترین آهنگ‌ساز موسیقی ایرانی را دارد، از مسئولان فرهنگی شهر برای ایجاد فضای مناسب برای فعالیت‌های موسیقی تشکر کرد و آن را قابل‌تقدیر دانست.

وی عدم حضور بانوان گروه قمر را تابع شرایط فضای شهر دانست و حضور بانوان در فعالیت‌های مشابه مثل اپرا را امیدوارکننده و زمینه‌ساز حل این مشکل دانست.

علیرضا سعادت نیا مسئول آموزشگاه عشاق و از اساتید موسیقی کاشان هم انجام کنسرت‌هایی ازاین‌دست را برای هنرجویان موسیقی فرصت بسیار خوب و لازم دانست که آموزش را تکمیل می‌کند.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان موسیقی بلیت این کنسرت را از تاریخ ۱۷ شهریور می‌توانند از سایت تیوال تهیه کنند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68386
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: