تاریخ ارسال : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۲۴ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در نگارخانه «سهراب سپهری» کاشان

نمایشگاه عکس انفرادی «بهار رستمیان» گشایش یافت

کاشان نیوز: نمایشگاه عکس انفرادی «بهار رستمیان» عکاس کاشانی با حضور مسئولان و علاقه‌مندان به هنر در نگارخانه «سهراب سپهری» کاشان گشایش یافت.
در این نمایشگاه ۲۳ قطعه عکس از آثار بهار رستمیان در ژانر مستند اجتماعی با موضوعاتی از منطقه فرهنگی کاشان در اندازه ۳۰*۴۵ به مدت شش روز دایر است.
این نمایشگاه با همکاری هتل سرای عامری‌ها از ۲۶ الی ۳۱ شهریور در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه سهراب سپهری در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
این عکاس کاشانی درباره نمایشگاه خود گفت: این نمایشگاه بر اساس اهداف برنامه‌ریزی‌شده یک هفته فرانسوی در خانه عامری‌ها کاشان بود که در بخش عکس به‌عنوان یکی از برگزیدگان این رخداد فرهنگی و هنری معرفی شدم
رستمیان در توصیف آثار خود در این نمایشگاه افزود: کاشان با برخورداری از یک پیشینه تاریخی دارای شاخصه‌های فرهنگی و اجتماعی منحصربه‌فردی است که هر عکاسی را برای ثبت این ویژگی‌های زندگی مردمان این دیار علاقه‌مند می‌سازد.
وی خاطرنشان کرد: در آثار خود سعی کرده‌ام علاوه بر نشان دادن برخی مشاغل که باوجود صنعتی شدن همچنان در حال فعالیت به سبک قدیم هستند لحظات زندگی مردم به‌ویژه در خانه‌های قدیمشان را با دوربین عکاسی ثبت کنم.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68452
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: