تاریخ ارسال : ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۵۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

نمایشگاه عکس علیرضا بهروز در خانه عامریها

کاشان نیوز: نمایشگاه عکس «جهان از لنز عکاس کاشانی» با تصاویری ثبت شده از ۲۲ کشور با حصور مسوولان و علاقمندان به هنر در نگارخانه «سهراب سپهری» کاشان گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۳۵ قطعه عکس از آثار «علیرضا بهروز» عکاس کاشانی مقیم سوئد از پنج قاره مختلف جهان در اندازه ۷۵*۵۰ به مدت ۱۰ روز با هدف خیریه و رسیدن عواید فروش آثار به نفع کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

علیرضا بهروز عکاس کاشانی در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس خود گفت: آثار ارایه شده در این نمایشگاه حاصل شش سال سفرهای من به ۲۲ کشور پنج قاره دنیا است که با موضوعات مناظر طبیعی، مناظر شهری و حیات وحش در معرض دید همگان قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: من خود را فرزند کویر می‌دانم و با دیدگاه فرهنگی که از زادگاهم کسب کرده‌ام زیبایی‌های جهان را از طریق لنز دوربینم برای همگان ثبت می‌کنم.

نمایشگاه «جهان از لنز عکاس کاشانی» باهمکاری شهرداری منطقه یک کاشان و آموزشگاه سینمایی سیاه وسفید و هتل سرای عامری‌ها از پنجم تا ۱۵ مرداد ماه در دو نوبت صبح وعصر در نگارخانه سهراب سپهری واقع در هتل سرای عامری‌ها در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67841
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: