تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۲ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به مناسبت روز جهانی معلولین:

نمایشگاه عکس «قاب امید» در کاشان گشایش یافت

کاشان نیوز: به مناسبت فرارسیدن ۱۲ آذر روز جهانی معلولین نمایشگاه عکس «قاب امید«باهدف نشان دادن توانمندی‌های معلولان و توان‌بخشان کاشانی در فرهنگسرا مهر افتتاح شد.

این نمایشگاه عکس باهمت و تلاش واحد «سی بی آر» اداره بهزیستی کاشان از ۱۱ تا ۱۷ آذر به مدت یک هفته در دو نوبت صبح و عصر در سالن مهربان فرهنگسرا مهر در معرض دید همگان خواهد بود.

در نمایشگاه عکس «قاب امید» ۴۴ تابلو عکس به ابعاد ۵۰*۷۰ با آثاری از «محسن هادی زاده» با موضوع معرفی مراکز توان‌بخشی کاشان، فعالیت‌ها و توانمندی‌های معلولان کاشانی در حوزه‌های مختلف دایر است.
مسئول واحد «سی بی آر» اداره بهزیستی کاشان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: تلاش کردیم تا با برپایی این نمایشگاه نگرش جامعه را نسبت به توانمندی‌های معلولین تغییر دهیم.

نرگس احمدی افزود: مردم باید با دیدن توانمندی‌های معلولان در برابر رشد و پیشرفت آن‌ها احساس مسئولیت داشته باشند و از هیچ تلاشی در شکوفایی آن‌ها دریغ نکنند.

احمدی بابیان اینکه حدود هزار پرونده تحت پوشش خدمات سی بی آر اداره بهزیستی کاشان است، تصریح کرد: این افراد در حوزه‌های آموزش، امرارمعاش، امور اجتماعی و بخش سلامت که شامل خدمات پیشگیری، مراقبت پزشکی، توان‌بخشی، وسایل کمک توان‌بخشی موردحمایت قرار می‌گیرند.

گفتنی است نمایشگاه عکس «قاب امید» با مشارکت اداره بهزیستی کاشان، روابط عمومی شورای شهر اسلامی کاشان، معاونت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان و سازمان فرهنگی ورزشی به مدت یک هفته در نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۳ و در نوبت عصر از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرای مهر دایر می‌باشد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69540
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: