تاریخ ارسال : ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۵:۲۰ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
بعد از گذشت 14 سال

نمایشگاه کتاب استان اصفهان در کاشان برگزار می‌گردد

کاشان نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برپایی نمایشگاه سراسری کتاب با حضور بیش از ۲۰۰ ناشر از سراسر کشور بعد از گذشت ۱۴ سال در کاشان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان: مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه‌های کتاب استانی یکی از مهم‌ترین رخدادهای فرهنگی در استان‌های کشور است که در مراکز استان برگزار می‌گردد اما با توجه به برنامه‌ها و فعالیت‌های شهرستان کاشان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و همچنین دیدار مسئولین شهرستان کاشان با معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب استانی مقرر شد نمایشگاه کتاب استان اصفهان بعد از گذشت ۱۴ سال در کاشان برگزار گردد.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از ۲۰۰ ناشر از سراسر کشور از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۸ بهمن‌ماه در کاشان برگزار خواهد شد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی کاشان گفت: با توجه به موافقت حضرت آیت‌الله نمازی نماینده ولی‌فقیه، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی کاشان این نمایشگاه در مصلا بقیه الله اعظم برگزار خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان بیان داشت: کلیه ناشران سراسر کشور تا ۲۴ دی‌ماه می‌توانند با مراجعه سایت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به آدرس www.icfi.ir جهت حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام نمایند.
مصطفی جوادی مقدم با اشاره اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، بالا بردن میزان سطح آگاهی و دانش جامعه، توسعه فرهنگی شهرستان از طریق عرضه مستقیم کتاب، موج‌آفرینی فرهنگی و ایجاد فضای پرشور و نشاط فرهنگی در شهرستان طی مدت برگزاری نمایشگاه و تشویق مردم، مسئولان و سازمان‌ها و نهادها به مشارکت در فعالیت‌های کتاب‌خوانی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم شب‌شعر فجر انقلاب، آیین رونمایی از کتاب، ویژه‌برنامه‌هایی به مناسبت ایام دهه فجر و برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری در بخش کودک و نوجوان بخشی از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64083
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: