تاریخ ارسال : ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۳:۴۴ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

نمایشگاه گروهی عکس در هتل سرای عامری‌ها‎

کاشان نیوز: در آستانه فرارسیدن روز جهانی عکس نمایشگاه گروهی از عکاسان هنرمند کاشان در نگارخانه سهراب سپهری هتل سرای عامری‌ها دایر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان: مدیر آموزشگاه سینمایی سیاه‌وسفید کاشان اظهار کرد. نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «زیبای وحشی» با موضوع طبیعت به مدت سه روز در نگارخانه سهراب سپهری دایر خواهد بود.
امیر مقامی افزود: در این نمایشگاه ۳۰ تابلو عکس از ۱۰ هنرمند عکاس به نام‌های نفیسه اسماعیلی، محمد خاکی، ریحانه بوجاری، نفیسه حقیقی فر، منیژه توکلی، معصومه زیارتی، سارا شریفی، مالک مقامی، علی مقامی و امیر مقامی در معرض دید همگان قرار خواهد کرد.
این مدرس و عکاس پیشکسوت تصریح کرد: به نظرم وحشی‌هایی اطراف مــا زنـــدگی می‌کنند که در عـیـــن زیــبایی کـاری به کار انسان‌ها ندارند درحالی‌که همیشـــه فکـــر می‌کنیم هــر وحشـــی خــطرناک است.
مقامی با دعوت از همگان برای دیدن این نمایشگاه گفت: مراسم افتتاحیه این رویداد هنری عصر روز چهارشنبه ۲۵ مرداد در نگارخانه سهراب سپهری خانه عامری‌ها برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به مدت سه روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68038
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: