تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

نمایش‌گاه دستاوردهای دانشجویان دانشکده فدک برگزار شد

کاشان نیوز: نمایش‌گاه صنایع دستی دانشجویان دانشکده فنی فدک، برای پنجمین سال پیا‌پی در رشته‌های فرش، کامپیو‌تر، هتلداری و طراحی دوخت از ٢٨ تا ٣٠ آذر‌ماه به مدت سه روز برگزار شد.

در این نمایش‌گاه که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور معاون فرماندار و چندتن از کارکنان وزارت علوم در سالن‌ همایش‌‌های دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران فدک گشایش یافته بود، آثار هنری دانشجویان این مرکز به نمایش گذاشته و در معرض فروش قرار گرفته بود.

بیشتر واحد‌های درسی در این مرکز دانشگاهی به صورت عملی ارائه می‌شود و دانشجویان رشته طراحی دوخت کلیه کارهای هنری و طراحی‌های نو و بدیع شامل چاپ روی پارچه و پارچه‌سازی را عملی فرا می‌گیرند و با خلاقیت خود با استفاده از وسایل خردوریز مثل گیر موی سر، در نوشابه و آینه‌های کوچک برای تزیینات روی پارچه استفاده می‌کنند.

این نمایش‌گاه با مساعدت خانم معزی رئیس و خانم بهمنی معاون پژوهشی دانشکده برگزار شده بود.مسوول اجرایی نمایشگاه نیز خانم حاجی قاسم بودند که توضیحات جامع ومفیدی را به خبرنگار ما ارائه کردند.

ضمنا در کنار این نمایشگاه، نمایشگاهی با عنوان “پوشش اسلامی  ایرانی” برگزار می شد که مجموعه ای از خلاقیتها و طراحیهای دانشجویان روی پارچه های مختلف درمعرض نمایش گذاشته شده بود.

دانشکده فنی و حرفه‌ای فدک، وابسته به دانشگاه فنی و حرفه‌ای و زیر نظر وزارت علوم اداره شده و از طریق آزمون سراسری دانشجو می‌پذیرد. بیشتر دانشجویان این دانشکده، فارغ‌التحصیل هنرستان‌های دوره متوسطه می‌باشند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=63802
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: