تاریخ ارسال : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۹:۱۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

نهمین شماره‌ی ماهنامه «مردم کویر» در هشت صفحه منتشر شد

کاشان نیوز: نهمین شماره‌ی ماهنامه اجتماعی فرهنگی «مردم کویر» به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در هشت صفحه منتشر شد.

عکس روی حلد این شماره به تصاویری از حضور مردم کاشان در راهپیمایی بهمن ۵۷ اختصاص‌یافته و در آن تنها یک تیتر «سیمای تدبیر در فجر آزادی» وجود دارد.

در صفحه دوم این نشریه مصاحبه‌ای با تیتر «برجام نقطه عطف دیپلماسی ایران است» از «حمیدرضا مومنیان» فرماندار کاشان منتشرشده است.

مومنیان در این گفت‌وگو گفته است «شما ببینید با همین مسئله‌ی برجام که یکی از نقاط عطف دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران است چگونه برخورد کردند. اثبات حقانیت و حقوق ملی و بین‌المللی ملت ایران و تثبیت فعالیت‌های هسته‌ای و به رسمیت شناختن انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای فرجام برجام بود که در سایه استحکام و منطق محکم و مستدل جمهوری اسلامی به بار نشست؛ اما شب و روز از هر تریبونی به دنبال کوبیدن برجام‌اند. اگر یک نفر در آن سر دنیا برجام را تائید کند به مردم می‌گویند برجام به نفع دشمنان ماست که تأییدش کردند و اگر همان فرد برجام را رد کند می‌‌گویند دولت فریب‌خورده چرا به این‌ها اعتماد کرده است.
این ادبیات دوگانه مردم را خسته و دل‌زده می‌کند و دود آن به چشم همه‌ی ما خواهد رفت و تنها دشمنان انقلاب از آن نفع خواهند برد. برجام موضوع دولت نیست، افتخار نظام است.»

گفت‌وگوی «عباسعلی قپانی‌پور» معاون سیاسی اجتماعی فرماندار کاشان یکی دیگر از مصاحبه‌های خواندنی این نشریه است.
قپانی پور در این گفت‌وگو به برگزاری انتخابات الکترونیک شورای شهر اشاره کرده و گفته انتخابات الکترونیک درصد اشتباه را به صفر می‌رساند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اعتیاد را آسیب‌های جدی شهرستان کاشان دانسته و گفته در سال جاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در هشت جلسه و اجرای ۶۱ مصوبه تشکیل‌شده است. این شورا با رویکرد اجتماعی نمودن امر مبارزه با مواد مخدر از طریق تقویت مشارکت تشکل‌های مردمی در حوزه‌های پیشگیری، مقابله، درمان و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و پیشگیری اقدام کرده است.

گفت‌وگوی «مسعود خاندایی» معاون مالی و برنامه‌ریزی فرمانداری در صفحه ۶ این نشریه منتشرشده است. خاندایی در این مصاحبه گفته کارگروه رفع موانع تولید که به ریاست فرماندار و توسط او برگزار می‌شود از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۱۵ جلسه برگزار کرده و در این جلسه‌ها مشکلات ۷۴ شرکت کاشانی بررسی شده است.
مشکلات این شرکت‌ها عمدتاً به سازمان تأمین اجتماعی، نبودن نقدینگی و منابع مالی، مشکلات حاصل از رکود و مسائل مربوط به تحریم‌های گذشته و به حوزه‌های اداری به‌ویژه حوزه‌ی محیط‌زیست و شهرداری مربوط بوده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69968
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: