تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ساعت : ۱۰:۳۰ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

هشتمین هفته نمایش و نقد فیلم خانه منوچهری برگزار شد

برنامه نمایش و نقد فیلم خانه منوچهری، پنج‌شنبه هر هفته ساعت ۱۷ در سینمای خانگی این خانه برگزار می‌شود.

خانه منوچهریکاشان نیوز: هشتمین هفته نمایش و نقد فیلم خانه منوچهری با نمایش فیلم «مغلوب» اثر «جیم جارموش» پنج‌شنبه ۹۲/۳/۹ برگزار شد. 
«مسعود آصفی» مسول روابط عمومی و هماهنگ کننده جلسات نقد در این‌باره گفت: کارگاه نمایش و نقد سینمایی خانه منوچهری از حدود دو ماه پیش آغاز شده و تاکنون هفت فیلم نمایش و نقد و بررسی شده است. 
وی با اشاره به استقبال خوب علاقه‌مندان از این برنامه اظهار داشت: هر ماه ۴ فیلم در سینمای خانه منوچهری نمایش داده می‌شود و برنامه فیلم‌ها اول هر ماه تنظیم و از طریق روابط عمومی به اطلاع دوستان می‌رسد تا اگر علاقه‌مندان نیازمند مطالعهٔ بیشتری درباره فیلم‌ها باشند، در طول هفته منتهی به نمایش فیلم انجام بدهند تا با آمادگی بیتشری در جلسه حضور داشته باشند.
 «آصفی» اظهار امیدواری کرد این برنامه با استقبال علاقه‌مندان با کیفیت مطلوب‌تری برگزار شود.
برنامه نمایش و نقد فیلم خانه منوچهری، پنج‌شنبه هر هفته ساعت ۱۷ در سینمای خانگی این خانه برگزار می‌شود. 

مجموعه اقامتی ــ فرهنگی خانه منوچهری واقع در بافت تاریخی شهر کاشان یکی از گنجینه‌های معماری سنتی ایران است. این مجموعه شامل ۹ اتاق اقامتی است که هر یک دارای ویژگی‌های تزئینی خاصی می‌باشند و در سه وجه حیاط، مشرف به حوض آب و باغچه‌های زیبا قرار گرفته‌اند. آب‌انبار عمارت با تغییر کاربری به یک فیلم خانه مجهز به آخرین تکنولوژی روز جهت استفاده میهمانان اقامتی و نیز همایش‌های خاص تبدیل شده است. 

خانه منوچهری در خیابان محتشم – کوچه شهید ثابت (پاقپّان) – عمارت هفتم – نمره ۴۹ واقع شده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=19331
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: