تاریخ ارسال : ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۹:۵۷ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
معاون مدیر کل استان بجای معاون رئیس جمهور آمد

همایش توسعه و ترویج «بوم‌گردی» و صنایع‌دستی روستایی «کاشان» و «آران و بیدگل» در «مشهد اردهال»

کاشان نیوز: دومین همایش توسعه و ترویج بوم گردی و صنایع‌دستی روستایی کاشان و آران و بیدگل در مشهد اردهال کاشان در حالی برگزار شد که تنها صدا و سیما یک خبر از آن منتشر کرد و خبری از دیگر رسانه‌ها ارسال نشد.

دومین همایش توسعه و ترویج بوم گردی و صنایع‌دستی روستایی با حضور معاون صنایع‌دستی و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان در حالی برگزار شد که به گفته نماینده کاشان قرار بود با حضور مونسان، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور برگزار شود.

سید جواد ساداتی نژاد در یک نشست خبری این خبر را اعلام کرده بود و زمان همایش نیز ۱۲ شهریور ذکر شده بود لیکن روز ۱۱ شهریور توسط دفتر ساداتی نژاد تاریخ این همایش به ۱۷ شهریور با حضور خانم محمودپور یا مونسان تغییر کرد با این همه دیروز این همایش با حضور معاون صنایع‌دستی و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان برگزار شد.

در این همایش جعفر صالحی طی سخنانی گفت: با تشکیل کمیته‌های مشترکی با اتحادیه صنایع‌دستی برای ارزش‌گذاری و کدگذاری قیمت‌ها قیمت‌های صنایع‌دستی ایران باید متعادل نگه‌داشته شود و ارزش‌گذاری قیمت‌ها باید معقول و منطقی باشد تا علاوه بر فراهم شدن زمینه رقابت در بازار هدف، اعتماد مشتریان جلب شود.

گفتنی است که سید محمد ناظم رضوی، شهردار سابق کاشان نیز علاقه‌مندی خود به سرمایه‌گذاری در مشهد اردهال را بارها اعلام کرده و از بودجه شهرداری کاشان برای اصلاح جاده و پروژه‌های مشهد اردهال نیز استفاده کرده بود و معتقد بود مشهد اردهال موضوعی فرا منطقه‌ای و خارج از چارچوب‌های محدوده شهری است.

مَشهَد اَردَهال روستایی در ۴۲ کیلومتری غرب کاشان است و مزار یکی از شاعران شهیر شعر نو، سهراب سپهری نیز در جوار بقعه حضرت علی ابن محمد باقر(ع) در آن قرار دارد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72039
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: