تاریخ ارسال : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱:۵۹ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
فراخوان ارسال مقاله

همایش ملی عبدالرزاق و عزالدین محمود کاشانی و عبدالصمد نطنزی در کاشان و نطنز برگزار می‌شود

کاشان نیوز: همایش ملی عبدالرزاق کاشانی عزالدین محمود کاشانی و عبدالصمد نطنزی آبان امسال در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ رئیس مرکز پژوهشی کاشان شناسی دانشگاه کاشان بابیان اینکه علاقه‌مندان و نویسندگان می‌توانند چکیده مقالات خود را تا اول مرداد و اصل مقالات را تا اول شهریور امسال به دبیرخانه این همایش ارسال کنند گفت: محققان و نویسندگان می‌توانند مقالات خود را با موضوع محورهای زندگی، آثار و اندیشه‌های عبدالرزاق کاشانی، عزالدین محمود کاشانی و عبدالصمد نطنزی، نقش عبدالرزاق کاشانی در بسط و گسترش عرفان اسلامی، به‌ویژه عرفان نظری ابن عربی، نقش عبدالرزاق کاشانی در تلفیق عرفان نظری و عملی، بررسی تطبیقی آراء و اندیشه‌های عبدالرزاق و عزالدین محمود کاشانی ارائه دهند.
محمد مشهدی نوش‌آبادی افزود: مقالات برتر همایش، پس از داوری در مجلات علمی و پژوهشی مطالعات و حدیث پژوهی و مجله تخصصی پژوهش‌نامه کاشان چاپ خواهد شد.
وی افزود: محورهای این همایش را زندگی، آثار و اندیشه‌های عبدالرزاق کاشانی، عزالدین محمود کاشانی و عبدالصمد نطنزی، نقش عبدالرزاق کاشانی در بسط و گسترش عرفان اسلامی، به‌ویژه عرفان نظری ابن عربی، نقش عبدالرزاق کاشانی در تلفیق عرفان نظری و عملی و بررسی تطبیقی آراء و اندیشه‌های عبدالرزاق و عزالدین محمود کاشانی است.

دبیر علمی همایش ملی عبدالرزاق کاشانی، عزالدین محمود کاشانی وعبدالصمد نطنزی نیز هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از مفاخر و آشنایی کامل با این شخصیت‌های علمی عنوان کرد و افزود: این همایش به مناسبت هفتصدمین سالگرد وفات عبدالرزاق کاشانی و عزالدین محمود کاشانی با حضور جمعی از اندیشمندان و فرهیختگان برگزار می‌شود.

امیرحسین مدنی گفت: این همایش را روزهای ۲۴-۲۳ آبان امسال در دانشگاه کاشان و بقعه تاریخی عبدالصمد نطنزی در شهرستان نطنز برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71305
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: