تاریخ ارسال : ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت : ۲:۵۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

همراه با شهروندان کاشانی در مسیر مردم‌سالاری

کاشان نیوز: درحالی‌که کمتر از ۴۰ روز تا دو رویداد مهم سیاسی و اجتماعی انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری و انتخابات دوره پنجم شوراهای شهر و روستا در کشور باقی نمانده هنوز فضای کشور درگیر این موضوع نشده است. هرچند گروه‌ها و جناح‌های مختلف تلاش‌هایی را برای یارکشی و دسته‌بندی‌های خود صورت داده‌اند اما تا انتخاباتی شدن فضای کشور زمان نیاز است.
در کاشان نیز به‌جز فعالیت جسته‌وگریخته برخی گروه‌ها در فضای مجازی هنوز نشانه‌ای جدی از «داغ شدن بازار انتخابات» به چشم نمی‌خورد.
کاشان نیوز در راستای وظیفه رسانه‌ای خود و بر اساس اعتقاد به اصل مردم‌سالاری و تلاش در جهت نهادینه شدن دموکراسی در کشور از امروز تلاش دارد تا با انتشار اخبار و وقایع رسمی و غیررسمی این دو رویداد با تمرکز بر اخبار بومی منطقه نقش خود را در همراهی با شهروندان منطقه فرهنگی کاشان ایفا کند و اطلاعات و آگاهی‌های لازم را در اختیار آنان قرار دهد تا روز ۲۹ اردیبهشت گام دیگری در راستای تثبیت نهال دموکراسی برداشته شود.
خوانندگان همیشه همراه کاشان نیوز می‌توانند اخبار و شنیده‌های خود را از طریق گزینه «ارسال خبر» در بالای سایت به نشانی (http://kashannews.net/submit-news/) یا ایدی تلگرامی «kashannews2@» جهت انتشار در اختیار ما قرار دهند.
با سپاس- شورای سردبیری کاشان نیوز

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=66108
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: