تاریخ ارسال : ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت : ۲:۲۴ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
نشست جمعی از اصحاب رسانه و فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد

همفکری و تعامل رسانه بهترین دست‌آورد شهروندی در هفته نیروی انتظامی است

کاشان نیوز: در راستای یافتن راهکاری برای تعامل بیشتر و مفیدتر نیروی انتظامی با رسانه‌های محلی کاشان جلسه‌ای با حضور تعدادی از دست اندرکاران رسانه‌های محلی در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی  با حضور فرمانده نیروی انتظامی کاشان و مسئول بازرسی و معاونت اجتماعی تشکیل گردید.

در این جلسه که مدیر مسئول کاشان نیوز، مدیر مسئول مشکات آنلاین، مدیر مسئول طوبی، عضو تحریریه مشکات آنلاین و نماینده روزنامه ایران و شاخه سبز حضور داشتند در خصوص تعامل رسانه محلی و نیروی انتظامی و یافتن راهکاری جهت انتشار اخبار و تحولاتی که به ارتقای امنیت اجتماعی و شهروندان کمک میکند همفکری و تبادل نظر گردید.

در این مورد قبلاً در تماس‌هایی که با فرماندار کاشان برقرار شده بود مطلع شدیم قرار است جلسه‌ای با حضور فرماندار و فرمانده نیروی انتظامی و اهالی رسانه تشکیل و ضمن تشکیل کارگروهی برای ساماندهی تعامل رسانه‌ها با ادارات دولتی بخصوص نیروی انتظامی و فرمانداری تشکیل و مستقر خواهد شد.

امروز از فرمانداری نیز اطلاع داده شده است که روز دوشنبه ۲۳ مهر نخستین نشست اصحاب رسانه با سرپرست فرمانداری کاشان با موضوع «بررسی مباحث مرتبط با رسانه و بیان انتظارات» جلسه ای برگزار خواهد شد که نشان از عزم جدی فرماندار کاشان در همراهی و تقویت رسانه در کاشان دارد.

این اقدام شایسته فرماندهی نیروی انتظامی در هفته نیروی انتظامی ابتکاری است که در جهت نزدیکی و همکاری خبرنگاران کاشان و نیروی انتظامی ارزیابی می‌گردد و بهترین دست‌آورد این هفته برای جامعه خبری و شهروندان محسوب می‌گردد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72272
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: