تاریخ ارسال : ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

هیئت ارزشیابی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی در دانشگاه آزاد کاشان

کاشان نیوز: بازدید ۵ ساعته اعضا هیئت ارزشیابی دبیرخانه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی از واحد کاشان
اعضاء چهارنفره هیئت ارزشیابی دبیرخانه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی به مدت ۵ ساعت از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی واحد کاشان بازدید نمودند. اعضا ء در این بازدید از امکانات،‌ تجهیزات بازدید و با مسئولین این آزمایشگاه‌ها گفتگو کردند.
در پایان بازدید ۵ ساعته این گروه،‌ اعضا در نشستی با ریاست و مسئولین دانشگاه از امکانات و تجهیزات دانشگاه ابراز رضایت نمودند
دکتر اخباری در این نشست اظهار داشت «با وجود هزینه زیاد رشته‌های علوم پزشکی ولی به جهت نیاز شهرستان کاشان به این رشته‌ها دانشگاه آزاد اسلامی قبول نمود که برای برطرف نمودن این نیاز همچون گذشته وارد عرصه ایجاد و تأسیس این رشته‌ها گردد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «این دانشگاه سال قبل تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی کاشان منعقد نموده و هر دو طرف متعهد گردیده‌اند تا از امکانات و تجهیزات یکدیگر در جهت رفاه دانشجویان باهم همکاری مشترکی داشته باشند و این همکاری می‌تواند آینده روشنی را در مجموع برای شهرستان کاشان و توسعه علمی این منطقه رقم بزند»
دکتر اخباری با اشاره به کیفیت آموزشی این دانشگاه بیان داشت،‌ ما در دانشگاه هیچ‌گاه نخواستیم توسعه کیفی را فدای توسعه کمی و گسترش رشته‌ها نماییم و به این جهت است که فارغ‌التحصیلان و نیز نام این دانشگاه از شهرت خوبی در بین دانشجویان و اساتید و مراکز علمی برخوردار است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64143
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: