تاریخ ارسال : ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲:۴۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به دستور دادستان شهرستان آران و بیدگل

ورود تورهای مختلط گردشگری به کویر مرنجاب آران و بیدگل ممنوع شد

به دستور دادستان آران و بیدگل از تاریخ 23 آذرماه سال جاری ورود تورهای مختلط به شهرستان، مرنجاب و شهر نوش آباد (زیرزمینی) ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده، نسبت به توقیف وسائل نقلیه و برخورد قانونی و قضایی اقدام خواهد شد.

کاشان نیوز: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب آران و بیدگل طی نامه‌ای خطاب به فرماندهی انتظامی این شهرستان ورود تورهای مختلط به آران و بیدگل، مرنجاب و شهر نوش آباد (زیرزمینی) را ممنوع اعلام کرد.
در نامه محسن تاج افروز آمده است: با توجه به دستور رئیس کل دادگستری استان اصفهان مبنی بر برخورد قاطع با متخلفین و تورهای مختلط (زن و مرد) در منطقه مرنجاب و نظر به اینکه مختلط بودن زن و مرد در تورها باعث هنجار شکنی ارزش‌های دینی و انقلابی می‌شود و حتی برخی خانم‌ها اقدام به کشف حجاب در منطقه مرنجاب نموده‌اند، برخورد با این ناهنجاری نیاز به آگاه سازی و اطلاع رسانی دارد.
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب آران و بیدگل در این نامه خطاب به فرماندهی انتظامی این شهرستان افزود: مقتضی است به تمامی آژانس‌ها و میراث فرهنگی و لیدرهای محلی به صورت کتبی ابلاغ شود از تاریخ ۲۳ آذرماه سال جاری ورود تورهای مختلط به شهرستان، مرنجاب و شهر نوش آباد (زیرزمینی) ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده، نسبت به توقیف وسائل نقلیه و برخورد قانونی و قضایی اقدام خواهد شد.

گفتنی است در ۱۳ اردیبهشت سال ۹۲ به دستور مقام قضایی فوق الذکر شهر زیرزمینی نوش آباد نیز به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی و حجاب پلمپ شده بود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=50782
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: