تاریخ ارسال : ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۳۵ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly

پوستر پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در کاشان رونمایی شد

کاشان نیوز: مدیر اجرایی پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای عکس، فیلم و فیلم‌نامه سینمای جوان ایران در کاشان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، گفت: تیزر پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان نیز که به‌صورت انامورفیک فیلم‌برداری شده است پخش شد.

 

علی‌محمد سرجه پیما، برگزاری پنجمین دوره دانش‌‌افزایی مربیان انجمن سینمای جوانان ایران هم‌زمان با برگزاری جشنواره منطقه‌ای کاشان را یادآور شد و گفت: این جشنواره با رقابت ۱۲۱ اثر در مرحله نهایی و مسابقه از ۴ تا ۷ اسفند در مجتمع سینمایی کاشان برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد:۵۱۳ فیلم، ۳۶۸ فیلم‌نامه و ۱۷۶۸ تک عکس و مجموعه عکس از آغاز رقابت پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس جوان ایران در کاشان توسط هنرمندان جوان فیلم‌ساز و عکاس ۱۱ استان و شهر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

 

به گفته وی، ۶۶ فیلم،۱۴ فیلم‌نامه و ۴۲ تک عکس و مجموعه عکس در سه بخش پس از پایان بررسی آثار به بخش مسابقه و رقابت نهایی این جشنواره راه یافتند.

 

مدیر اجرایی پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای عکس، فیلم و فیلم‌نامه سینمای جوان ایران در کاشان، اظهار داشت: هنرمندان جوان سینماگر و عکاسی از استان‌های مرکزی، لرستان، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، گلستان، خراسان شمالی، قم، سمنان، مازندران و شهرستان کاشان درمجموع با ۱۲۱ اثر در قالب فیلم، فیلم‌نامه و عکس راه‌یافته به بخش مسابقه این رقابت منطقه‌ای حضور دارند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70085
مطالب مرتبط

  • مدل ماشین عروس اسفند ۲, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵ ق.ظ - پاسخ دادن

    به نظر من اگه کاشان هزینه کنه و جشنواره عمار رو توی کاشان برگزار کنن، موجب پیشرفت های خیلی خوبی توی این زمینه با پتانسیل هایی که اون استان داره میتونه باشه
    موفق باشید

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: