تاریخ ارسال : ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

پیام تسلیت فرماندار کاشان برای درگذشت آیت‌الله رفسنجانی

کاشان نیوز: فرماندار کاشان با درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
رحلت جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دانشمند بزرگ، عالم عالیقدر، مبارز نستوه و یار دیرین حضرت امام خمینی و رهبری معظم انقلاب و از پیشگامان مبارزه و نهضت عظیم امام راحل و از جمله افراد برجسته انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مایه تاسف، تاثر و تالم عمیق اینجانب گردید.
این یار وفادار انقلاب و مردم، همواره و همیشه و در تمامی دوران های پر فراز و نشیب زندگی پر ثمرش و در مسئولیت های حساس و خطیر خود در هدایت مسیر توسعه و پیشرفت ایران و انقلاب، تلاشی وافر داشتند و همواره با نگاهی عمیق و تیزبین که یکی از ویژگی های خاص آن فقید سعید بود، علاوه بر توجه و دقت نظر در تمامی عرصه های اقتصادی و اجتماعی کشور ایران نقشی به سزا و موثر برای عبور کشور از تنگناهای صعب العبور در مقاطع خاص داشتند.
سال ها زندان و تحمل شکنجه‌های ساواک و مقاومت در برابر آن همه فشار و آنگاه مسئولیتهای خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی ، مجلس خبرگان رهبری ، مجمع تشخیص مصلحت نظام  و … ،برگهای زرین زندگی این مجاهد برجسته و یاور صدیق نظام بود.
فقدان این عزیز بزرگوار و عالم جلیل القدر و سخت کوش در کلیه عرصه های دین و سیاست برای ملت شریف ایران مصداق بارز ” اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیء ”  خواهد بود.
اینجانب این ضایعه عظیم و دردناک را به محضر مقام معظم رهبری ، رئیس محترم جمهور و به تمامی آحاد ملت شریف ایران خصوصا به خانواده مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از در گاه حضرت سبحان برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات را خواستارم.

حمیدرضا مومنیان
معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان»

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64172
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: