تاریخ ارسال : ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۸ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
برای نخستین بار یک نمایش غیر خیابانی در فضای باز به اجرا درمی‌آید

چند ثانیه دموکراسی زیر نور ماه در خانه تئاتر کاشان روی صحنه می‌رود

کاشان نیوز: تئاتر «چند ثانیه دموکراسی زیر نور ماه» از ۱۰ مرداد در خانه تئاتر کاشان روی صحنه می‌رود.
به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان؛ رضا رادبخت کارگردان این تئاتر در جمع خبرنگاران گفت: حدود دو ماه است که پیوسته به تمرین «چند ثانیه دموکراسی زیر نور ماه» می‌پردازیم و گروه نمایش تا موعد اجرای این کار در اواخر مرداد به تمرین‌ها ادامه می‌دهد.
وی بابیان اینکه «چند ثانیه دموکراسی زیر نور ماه» بر اساس نمایشنامه‌ی «دویدن در میدان تاریک مین» نوشته‌ی مصطفی مستور اجرا می‌شود، تصریح کرد: علاوه بر کارگردانی، بازی در این نمایش را هم بر عهده‌دارم و همراه با من ملیکا تعمیری، شیما مقامی، بهداد مشایخی، یاسمن نصیری، امیرحسین بابااکبری، محمد عباس زاده و هانیه آژند در این نمایش بازی خواهند کرد.
این کارگردان جوان بیان کرد: همزمان نمایشگاه آثار ۲۰ تابلوی نقاشی و چیدمان محمد عباس زاده (آق کوچولو) «هنرمند تئاتر کاشان» در خانه تئاتر کاشان با محوریت جنگ برگزار می‌شود.
رادبخت با اشاره به اینکه برای نخستین بار در کاشان است که یک نمایش -غیر خیابانی- در فضای باز به اجرا درمی‌آید، افزود: خانه تئاتر کاشان مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان و روابط عمومی منطقه یک شهرداری کاشان، اداره ارشاد، فرمانداری و معاونت فرهنگی دانشگاه کاشان در اجرای این تئاتر ما را یاری کردند.
وی بابیان اینکه در همه ژانرها فعالیت می‌کند گفت: پس‌ازاین نمایش در تلاش خواهیم بود تئاتر میرزافرفره و حسن‌کچل را به روی صحنه ببرم.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68264
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: