تاریخ ارسال : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۲ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در مجموعه ساربوک به همراه رونمایی از سه کتاب برگزار می‌شود

چهارمین آیین تجلیل از یاوران کتاب و سومین دوره جایزه ادبی هنری کتاب سال سیلک کاشان

کاشان نیوز: چهارشنبه ۲۲ آذرماه ساعت ۱۸ در مجموعه ساربوک چهارمین آیین تجلیل از یاوران کتاب و سومین دوره جایزه ادبی هنری کتاب سال سیلک کاشان برگزار می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری چهارمین آیین تجلیل از کتاب یاوران و سومین دوره جایزه ادبی کتاب سال سیلک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان: مصطفی جوادی مقدم با اعلام خبر گفت: چهارمین آیین تجلیل از کتاب یاوران باهدف تجلیل از فعالین حوزه کتاب و کتاب‌خوانی چهارشنبه ۲۲ آذرماه ساعت ۱۸ در مجموعه ساربوک برگزار می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: سومین دوره جایزه ادبی هنری کتاب سال سیلک پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۸ در هتل سرای عامری‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود: جایزه ادبی سیلک در دو بخش ادبیات داستانی و شعر به‌صورت ملی برگزار می‌شود که در بخش ادبیات داستانی ۱۰۰ اثر و در بخش شعر ۹۵ اثر از آثار چاپ‌شده و تألیفی سال ۱۳۹۵ به دبیرخانه سومین دوره جایزه ادبی کتاب سال سیلک ارسال‌شده است و در هر بخش سه نفر به‌عنوان برگزیده معرفی خواهند شد.

مصطفی جوادی مقدم خاطرنشان کرد: برنامه‌های یک ماه با کتاب که از ۲۴ آبان ماه در کاشان آغازشده است با افتتاح پاتوق کتاب و برگزاری برنامه‌های مرتبط با کتاب ادامه خواهد یافت.

گفتنی است در این برنامه از سه کتاب «ورزا نامک» و «تاریخچه نایبیان و اسناد قنات سرداری در برزک» اثر دکتر سید مرتضی طاهری و همچنین کتاب «برگزیده مصباح الهدایه و مفتاح الکفایه» به اهتمام عباس اسلامی نژاد با مقدمه دکتر سید محمد راستگو که توسط انتشارات سوره تماشا منتشر گردیده است رونمایی می شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69694
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: