تاریخ ارسال : ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۸ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
پنل تحصصی فیلم توریسم

چگونه جذابیت گردشگری را با رسانه نشان دهیم؟

کاشان نیوز: شنبه ۵ اسفند ماه همزمان با جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان پنل تخصصی فیلم توریسم در مجتمع سینمایی کاشان برگزار می‌شود. این نشست از ساعت ۱۶ تا ۱۸ با حضور اساتید به نام در حوزه گردشگری، سینما و گردشگری رسانه به صورت پنل تخصصی خواهد بود. سید احمد محیط طباطبایی، مشاور رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی کشور و رئیس ایکوم ایران، کیوان طباطبایی صمیمی، مستندساز، علیرضا شجاع نوری، بازیگر، و مسیح شریف صاحب‌نظر گردشگری سینما چهار سخنران این پنل هستند.

سیداحمد محیط طباطبایی را نمی‌توان به سادگی توصیف کرد، او در چندین چند رشته از کارشناسان به‌نام است. مشاور رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی کشور، رئیس ایکوم ایران(شورای بین‌المللی موزه‌ها زیر نظر یونسکو) و عضویت در هیئت امنای مرکز سینمای مستند، سمت‌های رسمی و حقوقی محیط طباطبایی بوده و همچنین بر اساس مقالات و سخنرانی‌ها می‌توان گفت او صاحب‌نظر در معماری، شهر، ادبیات و سینما است.

کیوان طباطبایی صمیمی، دیگر سخنران پنل محقق و مدرس فیلم مستند، دکترای مطالعات سینما از دانشگاه ماربورگ آلمان، یکی از مستندسازان حرفه‌ای حوزه میراث فرهنگی است. صمیمی عضو پیوسته انجمن مستندسازان سینمای ایران و عضو شورای بین‌الملی موزه‌ها (ایکوم) است.

دیگر سخنران پنل فیلم توریسم، مسیح شریف، دانش آموخته اقتصاد گردشگری با پژوهش در فیلم توریسم از دانشگاه UIB اسپانیا و دانش آموخته فیلمسازی از انجمن سینمای جوان است. او متخصص تقدیر شده مدیریت، بازاریابی و دیپلماسی عمومی با تخصص در برندینگ مقصد گردشگری و فعال به عنوان دیپلمات گردشگری، خبرنگار، عکاس و فیلمساز در زمینه سینما و گردشگری نام شناخته شده‌ای است که به تازگی همایش علمی «فیلم توریسم» را با حضور خانم دکتر «سو بیتن» از استرالیا در تهران برگزار کرد.

و سخنران آخر پنل فیلم توریسم، علی‌رضا شجاع‌نوری بازیگر و تهیه‌کننده مطرح سینما است که در سریالی که کاشان را به عنوان لوکیشن خود انتخاب کرده، بانوی عمارت، بازی می‌کند.

حالا متخصصان در حوزه گردشگری میراث فرهنگی، فیلم و رسانه به کاشان می‌آیند تا در پنل تخصصی «فیلم توریسم» به ما بیاموزند چگونه فیلم و رسانه می‌‌تواند در توسعه گردشگری شهرمان کمک کند؟

حضور در این نشست برای تمامی علاقمندان آزاد و رایگان است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70118
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: