تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت : ۱۰:۲۸ ق.ظ ۲۹ نظر
Print Friendly
بدنبال بی توجهی شهردار به تذکرهای شفاهی اعضای شورا؛

کارت زرد شورا به شهردار کاشان

درحالی که این حق شهروندان است که بدانند منتخبان آنها چگونه بر شهرداری نظارت می کنند و چه سوالاتی را از شهردار پرسیده اند؛ در روزهای گذشته تلاش فراوانی از سوی برخی افراد خاص برای مخفی نگه داشتن ماهیت سوال ها آغاز شده و از رسانه ای شدن آن جلوگیری کرده اند.

کاشان نیوز: شهردار۱جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کاشان بر اساس ماده ۷۳قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و پیرو تذکرها و سوالات شفاهی قبلی ارائه شده به شهردار؛ سوالاتی را پیرامون وضعیت شهرداری در حوزه‌های مختلف به صورت کتبی مطرح کرده‌اند.
تلاش‌های کاشان نیوز برای کسب اطلاع از کم و کیف این موضوع به نتیجه مشخصی نرسید و هیچ یک از اعضای شورا حاضر به مصاحبه  و پاسخ گویی نشدند، ولی یک منبع موثق در هیات رییسه شورای اسلامی شهر کاشان که خواست نامش فاش نشود با تایید این خبر به کاشان نیوز گفت: بدنبال طرح سوالات متعدد شفاهی اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار و بی توجهی و عدم پاسخگویی به آنها، طبق ماده ۷۳ قانون شوراها، چنانچه یک یا چند نفر از اعضای شورای شهر به عملکرد شهردار یا عملیات شهرداری اعتراض یا ایرادی داشته باشند ابتدا توسط رئیس شورا موارد را به صورت روشن به شهردار تذکر خواهند داد.
در صورت عدم رعایت مفاد مورد تذکر، موضوع به صورت سؤال مطرح می‌شود که در این صورت رئیس شورا سوال را کتبا به شهردار اطلاع خواهد داد و حداکثر ظرف ده روز پس از ابلاغ، شهردار موظف به حضور در جلسه عادی یا فوق‌العاده شورا و پاسخ به سئوال می‌باشد.
این منبع موثق تمایلی به افشای مفاد سوالاهای مطرح شده اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار نداشت ولی تاکید کرد که این سوالاها از طرف ۵ نفر از اعضا مطرح شده و شهردار موظف است ظرف ۱۰ روز ار تاریخ وصول سوال در صحن شورا حضور یابد و پاسخ مستدل و قانونی خود را ارائه نماید و چنانچه سوال کنندگان از پاسخ‌های شهردار قانع شوند موضوع خاتمه می‌یابد ولی اگر پاسخ‌های شهردار، سوال کنندگان را قانع نکند موضوع وارد مرحله ی جدیدی می‌شود  لذا باید منتظر حضور شهردار و نحوه پاسخگویی او باشیم.
درحالی که این حق شهروندان است که بدانند منتخبان آنها چگونه بر شهرداری نظارت می‌کنند و چه سوالاتی را از شهردار پرسیده‌اند؛ در روزهای گذشته تلاش فراوانی از سوی برخی افراد خاص برای مخفی نگه داشتن ماهیت سوال‌ها آغاز شده و از رسانه‌ای شدن آن جلوگیری کرده‌اند.
بر اساس اطلاع غیر رسمی خبرنگار ما مفاد برخی سوالات به شرح زیر باشد:
– چگونگی انتصاب مدیر و معاون مالی شهرداری و تفویض اختیار به وی بدون تصویب شورا
– تخلفات قانونی که در انتخاب رییس هیات مدیره و عضو هیات مدیره سازمان رفاهی تفریحی صورت گرفته
– عدم سکونت شهردار در محدوده قانونی شهرِ دارای مسئولیت برابر آیین‌نامه اجرایی شرایط احراز سمت شهردار
– مرخصی و ماموریت‌های پی درپی بدون اطلاع استانداری و شورای اسلامی شهر
– تخلفات قانونی مکرر در تشکیل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری (بلدیه)
– سپردن پروژه‌های عمرانی و خدماتی و… به افراد و پیمانکاران بدون رعایت تشریفات قانونی مزایده و مناقصه
– جذب و استخدام نیروی جدید با توجه به ممنوعیت‌های مکرری که از سوی استانداری اعمال شده
– صرف بودجه شهرداری خارج از برنامه و بودجه مصوب شورا و در خارج از محدوده قانونی شهرکاشان
– تخلفات صورت گرفته در موضوع برنامه کاشانه و حواشی پیرامون آن
– و …
طرح سوال از شهردار کاشان در حالی انجام می‌شود که از رییس و اعضای شورای اسلامی شهر انتظار می‌رود منتخبان خود را محرم بداند و با وجود اینکه هیچگونه منع قانونی برای رسانه‌ای کردن موضوع طرح سوال و مفاد سوالات در رسانه‌ها وجود ندارد آن را به موقع وبه صورت شفاف از طریق رسانه‌ها به اطلاع شهروندان برسانند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=37558
مطالب مرتبط

 • کارمند به گوش شهرداری دی ۲, ۱۳۹۳ - ۹:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  …[حذف توسط مدیر سایت]کاشان برعلیه شما خیلی مینویسد. مدیر …[حذف توسط مدیر سایت] گفته بود اگر مدرکی برای فرقه گرائی وپارتی بازی دارید بنویسید برایش نوشتم اما چون بدون نظر رئیس عاشورائیان آب نمیخورد درسایت نیاورد .برای شما مینویسم اگر جرات کردید بنویسید یابرایش تحقیق کنید.آقای ر…[حذف توسط مدیر سایت] داماد رن…[حذف توسط مدیر سایت] که بدون هیچ گونه سابقه ای به …[حذف توسط مدیر سایت] شهرداری رسید. ازهمه گماشتگان برای جایگزینی نیروها عجله دارد :۱- پسرخاله اش آقای ر…[حذف توسط مدیر سایت] رادر قسمت قراردادها گماشته است. ۲- آقای ف…[حذف توسط مدیر سایت] یارغارش که زمانی راننده ایشان وآقای رن…[حذف توسط مدیر سایت] بودرادر قسمت …[حذف توسط مدیر سایت] گماشته است.۳- ایشان به مدیرعاملان سازمانهای تازه تاسیس که مثل قارچ در شهرداری برای گرفتن پست سیاسیون همراه تاسیس شده است. فشار زیادی می آورد که آنها برای پست حراست سازمانشان بدنبال گزینه نگردند.زیرا آقای ر…[حذف توسط مدیر سایت] برای این پست ازقبل آدم در نظر گرفته است.(میتوانید از آقای م…[حذف توسط مدیر سایت] مدیرعامل سازمان …به شرط حفظ پستش بعد از افشاگری بپرسید.)

  (0)(0)
  • admin دی ۲, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

   متاسفانه از ذکر نام و سمت افراد قانوناً معذوریم، لیکن یک ضرب‌المثل کاشانی می‌گوید: «حرف را هر جا دوراندازی صاحبش برمی‌داره»!

   (0)(0)
 • مصطفي دی ۱, ۱۳۹۳ - ۸:۲۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  متاسفانه سازمان[… حذف مدیر سایت] جولانگاه تفریح عده ای شده که به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و با مدیری که سالیان سال است در آن مقام مدیریت می کنند مامنی امن برای تخلفات شده است

  (0)(0)
 • ناشناس دی ۱, ۱۳۹۳ - ۷:۰۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  به آقای[… حذف مدیر سایت] شهرداری بفرمائید جواب دهد. البته اگرجوابی دارد. راستی به ایشان بگوئید چندسال سابقه در این کاری که به ایشان سپرده شده دارند.وازایشان بخواهید خداوکیلی شهرداری را هم مثل [… حذف مدیر سایت]به باشگاه سیاسی [… حذف مدیر سایت]تبدیل نکند.البته ماکارمندان شهرداری حواسمان جمع است. راستی میزان حقوق تازه واردین رامیدانید…..!

  (0)(0)
 • جعفر دی ۱, ۱۳۹۳ - ۳:۳۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  باتشکر از کاشان نیوز من شنیدم در شهرداری میخوان سرای خبر نگاران درست نمایند امید وارم نیتشان خدمت به خبر نگاران باشد نه اهداف گروهی خودشان شهر دار نیتش خیر هست ولی متاسفانه دور بر ایشان افرادی جمع هستند سود جو از کاشان نیوز میخواهیم این مورد را پیگیری نمایند

  (0)(0)
 • شهروند دی ۱, ۱۳۹۳ - ۱:۳۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  خوب حالا هرکی پرسیده و هرچه پرسیده بالاخره سوال پرسیده شده حالا شهرداری یا شورای شهر با این همه روابط عمومی های بزرگ و پر نیرو بفرمایند پاسخ های شهردار به سوالات چی بوده اصلا برای پاسخ به شورا آمده یا پاسخ ها قانع کننده بوده … یکی پیدا شود پاسخ بدهد

  (0)(0)
 • محمد دی ۱, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  خدا شاهد هست شهردار خوب برای شهر کار مینکنه نمونه اش فرودگاه کاشان مردم چند سال هست ارزوش رادارند نمایندگان کاشان هم در این مورد کاری نکردند جز تبلیغات ولی شهردار عملی نمود ولی متاسفانه عده ای با اهداف سیاسی خودشان دور ایشان هستند ودر نقاط مهم شهرداری رخنه کرده اند

  (0)(0)
  • ناشناس دی ۲, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷ ب.ظ - پاسخ دادن

   اینکه شهردار یکسری از کارهای اجرایی و زیر بنایی را در کاشان شروع کرده قابل تقدیر است اما چند نقطه ضعف که عامدانه نادیده گرفته می شود نقطه ابهامی است که حلاوت اقدامات شهرداری را به تلخی گرایانده است :
   ۱٫ ورود طیف وسیعی از پیمانکاران غیر بومی با کیفیت پایینتر و هزینه های گزاف چند برابر ( مستند و در صورت رجوع به اسناد مالی شهرداری کاملا قابل اثبات ) به نسبت سایر پیمانکاران بومی و گرفتن پروژه های میلیاردی بر اساس طی صوری تشریفات پیمان.
   ۲٫ تعویض مدیران عالیرتبه بومی با مدیران غیر بومی که بعضا علیرغم تصدی سمت معاونت های کلیدی و مدیر عاملی سازمانها ، به هیچ وجه سایقه مدیریتی در رزومه و سوابق تمامی آنها دیده نمیشود .
   ۳٫ انتخاب پروژه ها بر اساس میزان حساسیت شهروندان و نه اولویتهای فنی
   ۴٫ شروع تعداد زیادی از پروژه های عمرانی و غیر عمرانی بدون انضباط مالی و منابع تامین اعتبار
   ۵٫ درآمد زایی با شروع حجم زیادی از تخلفات شهرسازی و توافقات تاسف بار که نتایج آنها حداقل تا ده سال آینده در شهر مشهود خواهد شد ( درست همانند بلایی که برای جذب درآمد بیشتر با فروش تراکم مازاد بر حجم معبر در خیابان شهید رجایی اتفاق افتاد و نتایج آن اکنون مشاهده می شود که صرف صدها برابر درآمد جذب شده نیز کفاف حل آن را نمی دهد )
   ۶٫ بی برنامگی ، سیاست زدگی ، به هیچ انگاری قانون و دور زدن مکرر آن و ……..
   تجربه ثابت کرده که سیاهی آسفالت شهر خیلی سریعتر از سیاهی فساد برنامه دار زیر آن از بین می رود .

   (0)(0)
 • کارمند شهرداری آذر ۳۰, ۱۳۹۳ - ۳:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  به آقایی که میفرمایند چه کسانی ازشما را بیرون انداختن بفرمایید اول که ادب را رعایث کنید،بعد هم کسی را بیرون نکرده اند ،چون جرات نمی کنن و اجازه ندارند .بعد هم جواب این را بدین که با چه اختیار و مجوزی آقای شهردار دریکسال گذشته حدود سی نفر نیرو که همه هم از یک گروه واز فرزند … …. …. …. …. …. … …[حذف توسط مدیر سایت] و… همه مثل قارچ هر روز سر از بخشی از شهرداری و سازمانهایش در می آرن والبته بدون تخصص.شهردار قبل در طول چهارسال خدمت به جهت تورم نیرو حتی یک نفر را هم جذب نکرد.آیا انتصاب این آقایان مزد خدمات سیاسی شان نیست؟دست بردارید ازاین مظلوم نمایی و غوغا سالاری.مردم همه چیز را میفهمند و میبینند

  (0)(0)
 • شهروند آذر ۳۰, ۱۳۹۳ - ۹:۰۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  من در جریان سوالات هستم. اصلاً موضوع بلدیه در سوالات نبود. از کجا درآوردید؟

  (0)(0)
  • admin آذر ۳۰, ۱۳۹۳ - ۹:۱۸ ق.ظ - پاسخ دادن

   از تماس شما با کاشان نیوز متشکریم، آنچه در خبر آمده سوالاتی است که بر اساس شنیده‌ها از منابع مورد اعتماد خود کسب کرده‌ایم. کار خبرنگار جمع‌آوری اخبار است، این درحالی است که حتی رئیس شورا هم حاضرنشد سوالات را در اختیار ما قرار دهد و از طرفی احتمال میدادیم «شرکت بلدیه» که چند روز قبل در یک گفتگو با آقای رسول زاده با کاشان نیوز که در محل شورا و در حضور مدیر روابط عمومی شورای شهر مطرح شده بود در سوالات درج شده باشد.(متن این گفتگو هنوز منتشر نشده است و در حال ویرایش است)

   (0)(0)
 • کارمند شهرداری آذر ۳۰, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  چرا این همه داد و فریاد به راه انداخته اند، دوستان بجای این همه فرا فکنی یک سوالی پرسیده شده یک جواب بدهید اصلا اگر خلافی نکرده اید پرسیدن سوال برای شما فرصتی را فراهم می کند تا جوابی مفصل تر از سوال یدهید نمی دانم چرا اینقدر عصبانی می شوید اصل پرسیدن سوال و ارسال نامه شورا به شهرداری درست است اگر درست نیست رییس شورا آن را تکذیب کند نه شهردار و اطرافیانش حالا مهم نیست چه کسی سوال پرسیده اصلا من پرسیده ام یک پیرزن در کوچه باغی از فین یا یک کشاورز از لتحر یا یک کارگر از راوند یا یک استاد دانشگاه یا … چه فرقی می کند سوال باید پاسخ داده شود یا با دلیل و استدلال و منطق یا اینکه اگر واقعا خطایی روی داده یک کلمه از شهروندان عذر خواهی شود مطمئن باشید مردم ما آنقدر نجیب هستند که خطا کار احتمالی را ببخشند و لازم نیست جو سازی کنید و همه را به هم بدبین کنید و از جیب دین و رهبر و انقلاب و ولایت خرج کنید بخدا قسم خیلی ساده است هر سوالی یک جواب دارد مثبت یا منفی و به همین سادگی کار تمام می شود.

  (0)(0)
 • محمد آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  متاسفم برای سایت شما و افرادی که به کاشان ضربه میزنند
  دوباره کدام اقوامتون را از شهرداری به علت رانت خواری بیرون انداختن که اینجور ذهن مردم را منحرف می کنین
  نفرین بر شما که همیشه فکر منافع خود و جناحتان هستید و نه به فکر کاشان

  (0)(0)
 • کارمند آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۷:۳۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقای رسول زاده چرا در برابر …[حذف توسط مدیر سایت] سکوت کرده اید،فردای قیامت شما باید پاسخ بدهید که چرا چشم هایتان را بروی …[حذف توسط مدیر سایت] این آقایان بستید.این هایی که امروز از انقلاب مایه میگذارند تابحال کجا بودن.ساده فرض گرفتن مردم توسط مسئولین خیانت است.اعضای شورا اگر اقدامی نمی کنن نیروهای وفادار ولایت پا به جلو خواهند گذاشت

  (0)(0)
 • حسین آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۵:۳۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام شنیده ها حاکی از آن است شهردار جوان نیروهای غیر بومی استخدام کرده است حالا جدای از اینکه احتیاج دارد یا ندارد ولی چه بهتر است اگر میخواهند استخدام جدید داشته باشند از نیرو های بومی استفاده شود عرض من خطاب به آقای پورعسگری است جناب مهندس شمارا ما به عنوان یه فرد انقلابی میشناسیم که طلایه دار دولت تدبیر وامید در کاشان هستید تورا بخدا قسم میدهیم با کمک فرماندار محترم جلوی این سیاست زدگی شهر را بگیرید ما به آقای دکتر روحانی رای دادیم که شهر به دوران طلایی باز گردد نه اینکه دوباره در آن از نیروهای غیر بومی استفاده شودویا اینکه نبض شهر یا شهرداری دوباره سر سختانه به دست اخراجی های دولت قبل باشد که به طور غیر مستقیم با نشاندن داماد خود در شهرداری همه سیاستهای دوره قبل اجرا شود برادر جانباز عزیز ما چشم امیدمان به شماست که با تدبیری که در شما سراغ داریم ان شا الله این کار عملی میشودبا کمک خداوند

  (0)(0)
 • محمد آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  در مراسم ۱۶ آذر شهرداری از تعدادی از دانشجویان تقدیر نموده است که معلوم نیست مبنای انتخاب به عنوان دانشجوی نمونه چه بوده و چرا از سایر دانشجویان نخبه نمونه اصلی تقدیر ننوده است همچنین فرزند عضو شورا نیز در جمع تقدیر شدگان بوده است.

  (0)(0)
  • علیرضا آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۴:۰۱ ب.ظ - پاسخ دادن

   آقای م.ز کارمند سازمان….شهرداری کاشان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مبنای انتخاب، آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه ۱۳۹۳ بوده و هدف از این کار هم که خودت گفتی: تجلیل و تقدیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   (0)(0)
   • مهدوی دی ۲, ۱۳۹۳ - ۲:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

    پس از بقیه دانشجویان نمونه کاشانی که تعدادشان کم نیست چرا تجلیل و تقدیر!! نشده است؟؟
    احتمالا از این افراد به عنوان نمونه(مثال)!!!!! تقدیر شده . تا بقیه هم عبرت بگیرند

    (0)(0)
    • سعید دی ۲, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷ ق.ظ - پاسخ دادن

     احتمالا مدیر مرکز [… حذف مدیر سایت] !!! هم جز دانشجویان نمونه بوده که از ایشان تقدیر شده .
     بقیه دانشجویان نخبه شهر با این اقدامات دچار یاس می شوند چرا با بودجه بیت المال هرجور که می خواهند رفتار می کنند؟؟؟
     این اقدامات چه ارتباطی با شهرداری دارد؟

     (0)(0)
 • ناشناس آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۹:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  نمیدانم چراتا وقتی صحبت از اطرافیان شهردار میشود فورا حرف اسلام وولایت وجهادی و… به میان میاورند خدا وکیلی بعد از ۳۶ سال از انقلاب دیگر کسی هست که نظام را قبول نداشته باشد. چرااین آقایان فقط خودرا انقلابی وصاحب انقلاب میدانند… چرا وقتی صحبت از شایسته سالاری وسابقه میشود فرافکنی میکنند. خوب بیائید جواب مردم رابدهید واز سابقه اجرائی خود بگوئید واز کارهایتان دفاع کنید .. چرا به حقوقهای میلیونی خود دل بسته اید واز آن دل نمیکنید…. شمامسول سایت هم اسامی گروهها وافراد راحذف میکنید خوب بگذار مردم این آقایان رابشناسند..

  (0)(0)
 • ساداتیان آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۶:۳۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  بزرگترین اشتباه شهردار جوان این بود که از اول شهرداری را جولانگاه افراد سیاسی کرد و الان کار از کار گذشته است و شهرداری که نهادی خدماتی است به پایگاه سیاست و سیاست ورزی تبدیل شده است و تمام کارها رنگ و آب سیاسی دارد و این خیانتی بزرگ درحق مردم کاشان است وقتی کار سیاسی شد از پیمانکار زباله گرفته تا پیمانکاران عمرانی و خدماتی همه بر این اساس انتخاب می شوند و اینجاست که عدالت فدای سیاست می شود و کیفبت فدای رفاقت و مناقصه و مزایده فدای خواست سیاسیون؛ و قدرتهای مخفوف شکل می گیرد و عده ای که منافع خود را در همین اوضاع سیاسی شهرداری می بینند در اطراف شهردار حلقه می رنند و از او پیامبری می سازند که نباید به او انتقاد کرد چرا که انتقاد به او به منزله انتقاد به ساحت دین و اسلام و خداوند به حساب می اید… وچه بسا این رفتار شخصیت و آبروی خیلی از بزرگان را نیز تحت الاشعاع خود قرار دهد.
  شهردار در شرایط عادی که شهرداری نهادی خدماتی باشد نه تنها نباید ار انتقاد هراسی داشته باشد بلکه از آن استقبال هم می کند و حتی اجازه نمی دهد کسی از او دفاع کند چون خودش قدرت دفاع و پاسخگویی دارد و بدین صورت است که حلقه های فساد متلاشی می شود و…

  (0)(0)
 • من آذر ۲۹, ۱۳۹۳ - ۱:۳۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  چرا تمام پروژه های عمرانی( پارک بانو، اصلاح بافت فرسوده ، بیمارستان نقوی و…) بی و با واسطه به بستگان شعردار جوان و جهادی وصل میشود؟؟؟ چرا از ظرفیت پیمانکاران بومی در پروژه های میلیاردی راه و ابنیه استفاده نشده ؟؟؟از معاونت محترم اهل تهران شهرداری کاشان !!!! در مورد پروژه ساخت تابلوهای همسان ایستگاههای اتوبوسرانی بپرسید.. ایا الزامی در داشتن کارت پایان خدمت برای استخدام مدیران شهرداری نیست؟؟؟

  (0)(0)
 • شهروند آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  عده ای تصور می کنند با چند پروژه و مانور تبلیغاتی می توانند سرپوشی بر تخلفات خود بگذارند.دوست عزیز دراین که شهردار جوان خوب هستن شکی نیست اما این دلیل نمی شود تخلفات ایشان را نادیده گرفت.فردای قیامت شما پاسخ مردم را می دهید؟؟؟؟

  (0)(0)
 • ناشناس آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  درمورد برنامه کاشانه وعدم انجام تشریفات قانونی برای واگذاری کار به عده اکم تجربه با قیمت بسیار بالا باید شهردار محترم جواب قانع کننده ای داشته باشد.آزمنبعی موثق شنیده م برای زیربرنامه نزدیک ده میلیون به سازندگان آن میدهند که این مبلغ بسیار بالا است.واگر تشریفات قانونی درمناقصه واگذار میشد بسیار پایین تر ازاین برای شهرداری تمام میشد.

  (0)(0)
 • حسین آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  مردم شریف برزک چندیست با مشکلات عدیده ای از جمله پاسخگو نبودن بخشدار دست و پنجه نرم میکنند و متاسفانه از فرمانداری هم اقدامی نمیشود اخیرا تصمیم براین شده که نامه ای با امضای شهروندان به استاندار نوشته شود تا ایشان ترتیب یک تفحص مردمی داده و از احوال مردم باخبر شوند.

  (0)(0)
 • یک شهروند آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  الان عده ای فریاد بر خواهند آورد چرا نمی گذارید شهردار کار کند بهتر است سازمانهای نظارتی فرادستی شورای شهر مثل استانداری وزارت کشور و سازمان بازرسی وارد بحث شوند و اگر تخلفی صورت گرفته برابر قانون با قانون شکن برخورد قانون کنند و اگر هم تخلفی صورت نگرفته اعلام کنند تا شهردار با قدرت و قوت به کار خود ادامه دهد متاسفانه تا از کسی سوال می شود بجای اینکه به سوال توجه شود و پاسخی به آن داده شود عده ای از دو طرف با داد و فریاد سعی در منحرف کردن مسیر سوال و پاسخ دارندلذا با این شرایط سازمان بازرسی باید یا قدرت وارد شود و موضوع را قانونی بررسی کند.

  (0)(0)
 • اکبر آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  شورا که حق دخالت در عزل ونصب ندارد تورا به خدا بگذارید شهردار کار کند اینقدر مانع ایجاد نکید منافع شهر ومردم را فدای زدوبندهای پشت پرده نکید

  (0)(0)
 • حسن آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۷:۵۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  خبررا خواندم . نظرآقای کاشانی راهم خواندم. بانظرایشان موافقم. انتصابات شهردارهیج کدام شایسته سالاری نیست. هیچکدام ازمنتصبین حتی یک روزکاردرشهرداری کاشان که هیچ ،درهیچ شهرداری ودهیاری دیگردرایران رادرسابقه خود ندارند. ازمشاوره هایشان به شهردارکاملا هویداست. برگزاری هفت روز جشن گلاب باآن وضعیت که حتی فریادآیت اله نمازی راهم درآورد ازنمونه کارهای خام این گروه تازه وارد هست…سازمان رفاهی تفریحی رابه تصرف کامل خود درآورده اند وبودجه آن یکسر به جلسه [… حذف مدیر سایت] صادر میشود.از شورای شهر منتسب به آنها که نمیشود کاری خواست. از علیرضاپورعسگری خواهش داریم یک کاری بکند…بخداحیف است این پول بیت المال که درراه یک گروه تندرو وتمامیت خواه خرج میشود…

  (0)(0)
 • کاشانی آذر ۲۸, ۱۳۹۳ - ۳:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  خبرراکه خواندم شوکه شدم.شهردار؛ جوان فعالی است. امامتاسفانه همین …[حدف توسط مدیرسایت]وجوانی اودارد کاردستش میدهد.ایشان که قبلا درکاشان سکونت نداشته وگروهها رانمیشناسد.آقای [… حذف مدیر سایت] بعدازعزل از [… حذف مدیر سایت] به فکرتسلط برکاشان افتاده وهمه کاری میکند .متاسفانه شهر دارهم دردام ایشان افتاده است.دامادش راغیرقانونی به [… حذف مدیر سایت] ودیگر [… حذف مدیر سایت] رامثل آقای [… حذف مدیر سایت] و… رابه سمتهای مختلف در شهرد اری گمارد. درحالی که همین گروهی که الان شورای شهرهستند درزمان انتخابات میگفتند شهرداری ۴۰۰نیروی اضافی دارد…مشکل شهردار همین آدمهای تمامیتخواه هستند. کسی هم جرات نمیکند تذکر بدهد.ا گرشورامقابل این انتصابات غیرقانونی بایستد شهردار جوان فعالی است که میتواند برای شهر مفید باشد…

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: