تاریخ ارسال : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۰۸ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
شهردار کاشان ملزم به تعدیل ۱۰ درصد نیروهای شهرداری شد

کارمند کلاهبردار و متواری شهرداری با وثیقه آزادشده تا بتواند بدهی‌هایش را پرداخت کند!

کاشان نیوز: رئیس شورای اسلامی کاشان گفت: در مورد ماجرای کلاه‌برداری یکی از کارکنان شرکتی شهرداری که بین پنج‌تا ۶ میلیارد ریال از چند نفر کلاه‌برداری کرده و متواری شده بود گفت: این فرد با گذاشتن وثیقه آزادشده تا بتواند بدهی‌هایش را پرداخت کند!
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، علی رسول زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رقم بودجه امسال شهرداری کاشان که بر اساس نیازسنجی در ناحیه‌های مختلف شهری به تصویب شورای اسلامی رسیده، چهار هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال است.

وی افزود: ۷۰ درصد بودجه امسال شهرداری کاشان عمرانی و بقیه جاری است اما بر اساس قانون، طرح‌ها و بودجه باید به اطلاع مردم برسد تا از تعرفه‌ها باخبر شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در مورد بدهی‌های شهرداری نیز گفت: همه شهرداری‌های کشور دارای بدهی هستند اما بدهی شهرداری کاشان نسبت به بودجه آن زیاد است.

او بخشی از مشکلات شهرداری را ناشی از شرایط اقتصادی کشور دانست و اضافه کرد: بیشتر بدهی‌های شهرداری که رقم آن پائین بوده تا ۳۰ درصد پرداخت‌شده و برخی نیز به‌صورت تهاتر حقیقی در حال پرداخت است.

رسول زاده پیش‌تر بدهی شهرداری کاشان تا پایان شهریور سال ۱۳۹۶ را بر اساس آمار دقیق امور مالی آن مجموعه مبلغ پنج هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده بود.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با تأکید بر لزوم آگاهی مردم از هزینه‌های شهری گفت: شهردار باید محل‌‎های هزینه بودجه سال ۱۳۹۷ را تا پایان اردیبهشت امسال به‌صورت شفاف به اطلاع مردم برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان همچنین در مورد ماجرای کلاه‌برداری یکی از کارکنان شرکتی شهرداری که بین پنج‌تا ۶ میلیارد ریال از چند نفر کلاه‌برداری کرده و متواری شده بود گفت: این فرد با گذاشتن وثیقه آزادشده تا بتواند بدهی‌هایش را پرداخت کند.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در ادامه گفت: بر اساس بخشنامه وزارت کشور به شهرداران و رئیسان شورای اسلامی شهرها، نسبت به تعدیل نیروهای شرکتی، حجمی و قراردادی (به‌ویژه افرادی که در شورای چهارم و اواخر آن جذب شدند) تأکید شده است.

وی با اشاره به ۳۰۰ میلیارد ریال دیون جاری شهرداری کاشان بیان کرد: شهردار در بودجه ۹۷ ملزم شده تا ۱۰ درصد از نیروهای شهرداری را تعدیل کند.

به گفته رسول زاده، بیشتر این نیروها مانند سایر دستگاه‌های اجرایی شرکتی دارای قرارداد یک‌ساله بودند و در دستگاه‌های دیگر نیز با پرداخت حقوق تعدیل شدند.

او اضافه کرد: بر اساس ضوابطی ازجمله امتیازبندی، ۵۳ نفر شهربان، معربان و نیروی بخش نظافت برای شهرداری کاشان نیازسنجی که باید برای جذب آن‌ها با شرکت‌ها قرارداد بسته شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان بیان کرد: نیروهای تعدیلی شهرداری درمجموع نزدیک به ۷۰ نفر است که قرار شده ۲ ماه حقوق مشروط به آنان پرداخت شود تا تدبیری برای اشتغال آن‌ها چه در شهرداری یا جاهای دیگر صورت گیرد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70841
مطالب مرتبط

  • نرم افزار حسابداری اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷ - ۸:۰۹ ق.ظ - پاسخ دادن

    سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث
    ایجاد انگیزه براتون بشه

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: