تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۶:۳۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
درحالی‌که هنوز «سامانه کارا» بسته است

کارگروه اشتغال شهرستان کاشان به ریاست فرماندار برگزار شد

کاشان نیوزک «سامانه کارا» که تنها مرجع ثبت نام متقاضایان اشتغال در پروِژه‌ای تحت پوشش کارگروه اشتغال‌زایی است ماه‌ست که امکان ثبت نام متقاضان را مسدود کرده است.

به گزارش سایت فرمانداری کاشان، کارگروه اشتغال کاشان که در این جلسه که در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، با دستور علی‌اکبر مرتضایی مقرر شد به‌منظور تصمیم‌گیری درست و سرعت بخشیدن به اجرای مصوبات، الزاماً شخص مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها به همراه کارشناسان خود در جلسات شرکت نمایند.
در ادامه مدیران بانک‌ها گزارشی از فعالیت خود به فرماندار ارائه نمودند.
این در حالی است که شجاعی معاون منابع انسانی استاندار سابق استان اصفهان در مردادماه سال جاری در سفری به کاشان در خصوص جذب بودجه اشتغال که کارگروه موسوم به کارگروه اشتغال شهرستان کاشان گفته بود: «… ما هر جا می‌رفتیم خجالت می‌کشیدیم. استان‌های کوچک و غیر برخوردار بهتر از ما بودند»
پس‌ازاین اظهارات که اهداف سیاسی و حذف فرماندار وقت را دنبال می‌کرد اگرچه موفقیت‌آمیز بود و در پی آن نماینده کاشان با کمک اصلاح‌طلبان کاشان توانستند مومنیان را از فرمانداری کاشان برکنار کنند اما دیری نپایید که بی‌اساس بودن این سخنان و تبلیغات وسیع پس‌ازآن با بسته شدن «سامانه کارا» که وظیفه‌اش ثبت‌نام از متقاضیان این پروژه بود اثبات شد.
سامانه کارا هنوز بسته است و امکان ثبت‌نام متقاضیان وجود نداد. در این خصوص و گرفتن آمار ثبت‌نام متقاضیان و تعدادی که موفق به دریافت این اعتبارشده‌اند با خاندایی معاون فرماندار کاشان تماس گرفته ولی وی به جهت کامل نبودن اطلاعاتش خبرنگار کاشان نیوز را به ریاست اداره کار ارجاع داد و آقای رمضانی نیز به‌عنوان گذشتن زمان و به مصلحت نبودن پرداختن به این موضوع با گذشتن زمان قابل‌توجهی از آن قضایا جوابی به خبرنگار کاشان نیوز ندادند.
امروز اما کارگروه اشتغال شهرستان کاشان بدون اینکه آماری از تعداد و نتیجه ثبت‌نام متقاضیان منتشر کند برگزار شد!

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72953
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: