تاریخ ارسال : ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۶:۵۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

کتاب دانشجوی دانشگاه کاشان رتبه بر‌تر کتاب سال دانشجویی را کسب کرد

کاشان نیوز: مهدی سعیدی دانشجوی دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کاشان با تالیف کتاب «ادبیات داستانی جنگ در ایران» موفق شد رتبه نخست بیست‌و‌سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی را در گروه علوم انسانی کسب کند.

دانشجویان در این دوره، ۶۲۹ اثر شامل ۳۶۲ اثر در حوزه علوم‌انسانی، ۱۱۵ عنوان در شاخه علوم‌پزشکی و دامپزشکی و ۵۹ عنوان در حوزه فنی و مهندسی به دبیر‌خانه جشنواره ارسال کرده‌بودند که کتاب «ادبیات داستانی جنگ در ایران» نوشته مهدی سعیدی رتبه نخست گروه علوم انسانی را کسب کرد.

جشنواره کتاب سال دانشجویی هر ساله همزمان با ایام هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، جلب همکاری و حمایت ناشران حوزه دانشگاهی، چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه علمی دانشجویان با ارائه آثار مکتوب و حمایت از دانشجویان نوقلم برای تولید اندیشه‌های جدید برگزار می‌شود.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه خانه کتاب، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موسسه فرهنگی هنری راد‌نواندیش، مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64095
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: