تاریخ ارسال : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت : ۲:۲۷ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly
با استقبال شایان توجه اهالی موسیقی و هنر

کنسرت موسیقی گروه ردیف در شب اول برگزار شد

در این کنسرت ۱۱ قطعه موسیقی در دستگاه‌های بیات اصفهان، نوا، دشتی و مقام داد و بیداد در دو بخش اجرا شد.

کنسرت گروه ردیفکاشان نیوز: اولین‌شب از کنسرت موسیقی «سفری بر آسمان کن» با استقبال شایان توجه اهالی موسیقی و هنر، شهروندان و تنی چند از مسؤلین شهر کاشان سه‌شنبه‌شب ۹۳/۲/۳۰ از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در خانه طباطبایی‌ها برگزار شد.
در این کنسرت ۱۱ قطعه موسیقی در دستگاه‌های بیات اصفهان، نوا، دشتی و مقام داد و بیداد در دو بخش اجرا شد که علاوه بر «محمد صانعی» آهنگ‌ساز، سرپرست گروه و نوازنده تار، سه تار، عود و تنبک، «مجید خلیق» نوازنده سنتور باس، تار و بم تار، «ادریس رضایی» نوازنده کمانچه، «ابوالفضل ارمی» نوازنده تنبک و بندیر، گروه نوازندگان را تشکیل می‌دادند و «دانیال معمارنژاد» کار خواندن آواز قطعات را بر عهده داشت.
 در اجرای شب اول این برنامه «صباغی» ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، دکتر «مکی» ریس اورژانس کاشان، «کردمیل» عضو شورای شهر «منصوری» نماینده دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، به همراه چند مسؤل از فرمانداری، شهرداری و میراث فرهنگی حضور داشتند.
کنسرت موسیقی «سفری بر آسمان کن» دو شب دیگر (امروز چهارشنبه و فردا پنج‌شنبه) از ساعت ۲۱ تا ۲۳ شب همچون شب گذشته در خانه‌طباطبایی‌ها برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=31896
مطالب مرتبط

  • محمد اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳ - ۱:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

    امیدوارم این گونه برنامه ها و اجراها در شهرستانهای مختلف ادامه دار باشد.

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: